Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara FC
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 13:00

      Träning U18


      14:30
  • 5Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-03


      18:45
    • 18:30

      Träning F-05/-06


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Träning F-03


      21:00
  • 8Tor
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 9Fre
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Ekorre-Cupen P03 U18

      Vara, Sparbankshallen
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Ungdsomsavslutning P-07


      13:00
    • 11:00

      Ungdomsavslutning F-07/-08


      12:30
    • 11:00

      Ungdomsavdelning P-08


      13:00
    • 11:00

      Ungdomsavslutning P-10


      13:00
    • 11:00

      Avslutning prisutdelning F-10


      13:00
    • 11:00

      Ungdomsavslutning 2018 P-09


      13:00
    • 16:00

      Ungdomsgalan 2018 P-05


      22:00
    • 18:00

      Avslutning prisutdelning F-10


      19:00
    • 18:45

      Ungdomsavslutning P-06


      21:30
    • 18:45

      Avslutning Skara FC F-05/-06


      21:30
    • 18:45

      Ungdomsgalan 2018 P-05


      21:45
    • 18:45

      Ungdomsavslutning U16


      21:30
    • 19:00

      Avslutningsmiddag F-03


      22:30
  • 11Sön
    • 08:00

      Futsal Juniorserie U18


      16:00
    • 10:00

      Mariestads Ungdom (hemma) U18


      12:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 15:00

      Tranemo IF (borta) U18


      17:00
    • 17:00

      Träning F-03


      18:45
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 16Fre
    • Heldag

      Oden Cup Futsal U18

    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Oden Cup Futsal U18

    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Träning U18


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Futsal DM P04 P-04

    • Heldag

      ekorre-Cup F-05/-06

    • 10:00

      Futsal DM P15 (P-04) U18


      15:00
    • 10:30

      Norrby IF (hemma) P-04


      12:30
    • 11:30

      Herrljunga SK FK (hemma) P-04


      13:30
    • 12:30

      Bjärke (borta) P-04


      14:30
    • 14:00

      Skoftebyns IF (borta) P-04


      16:00
    • 18:00

      Medlemsfest med prisutdelning U18


      19:00
    • 19:00

      Medlemsfest P-06


      23:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 19:30

      Träning F-03


      21:00
  • 29Tor
    • 19:30

      Träning U18


      21:00
  • 30Fre
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Träning P-04


      17:00
    • 16:30

      Träning U18


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00