Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Föräldramatch P-08


      13:00
    • 11:00

      Källby/Vinninga (borta) F-02


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF(9-m) (borta) F-03


      13:00
    • 14:00

      IFK Mariestad (hemma) P-03


      15:00
    • 15:00

      Fristad/Borgstena/Sparsör (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 16:00

      IFK Trollhättan (hemma) U18


      18:00
    • 17:00

      Stenstorps IF (hemma) F-05


      19:00
  • 2Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Skultorps IF gul (hemma) U16


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U18


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Skara FC blå (borta) P-04


      20:30
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 16:30

      Träning F-02


      18:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Jun Tidaholms Giff - Skara FC U18


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:15

      Träning U18


      18:30
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 10Tis
    • 17:45

      Träning U18


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) U18


      21:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Spelarmöte F-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 06:00

      Thomas Nordahl Cup P-03


      00:00
    • 16:20

      Boule o pizzakväll F-03


      21:00
      Vilan
  • 15Sön
    • 00:00

      Thomas Nordahl Cup P-03


      19:00
    • 18:30

      Vänersborgs FK (borta) U18


      20:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U18


      21:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 19:15

      Träning U18


      21:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      U17 kval Skara FC - Skövde AIK U18


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 18:00

      Ungdomsledarträff U-sektionen


      23:00
    • 18:00

      Ungdomsledarträff Skara FC


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-07


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-05


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-04


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-05


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-09


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-08


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-09


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-11


      23:00
    • 18:30

      UNGDOMSLEDARTRÄFF P-11


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-10


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff U18


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-03


      23:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Säsongsavslutning P-07


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:30

      Träning U18


      13:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
  • 29Sön
    • 10:30

      Träning P-03


      12:00
    • 12:00

      Träning U18


      14:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:15

      Träning U16


      18:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 31Tis