Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Föräldramatch P-08


      13:00
    • 11:00

      Källby/Vinninga (borta) F-02


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF(9-m) (borta) F-03


      13:00
    • 14:00

      IFK Mariestad (hemma) P-03


      15:00
    • 15:00

      Fristad/Borgstena/Sparsör (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 16:00

      IFK Trollhättan (hemma) U17


      18:00
    • 17:00

      Stenstorps IF (hemma) F-05


      19:00
  • 2Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Skultorps IF gul (hemma) P-02


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P-04


      20:30
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 16:30

      Träning F-02


      18:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Jun Tidaholms Giff - Skara FC U17


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      17:30
    • 16:15

      Träning U17


      18:30
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 10Tis
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) U17


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Spelarmöte F-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 06:00

      Thomas Nordahl Cup P-03


      00:00
      Örebro
    • 16:20

      Boule o pizzakväll F-03


      21:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Thomas Nordahl Cup P-03


      19:00
      Örebro
    • 18:30

      Vänersborgs FK (borta) U17


      20:30
  • 16Mån
    v.42
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      U17 kval Skara FC - Skövde AIK U17


      21:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 18:00

      Ungdomsledarträff U-sektionen


      23:00
    • 18:00

      Ungdomsledarträff Skara FC


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-06


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-07


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-05


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-04


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-05


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-09


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-08


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-11


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-10


      23:00
    • 18:30

      UNGDOMSLEDARTRÄFF P-11


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff F-09


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff U17


      23:00
    • 18:30

      Ungdomsledarträff P-03


      23:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Säsongsavslutning P-07


      20:00
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:30

      Träning U17


      13:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
  • 29Sön
    • 10:30

      Träning P-03


      12:00
    • 12:00

      Träning U17


      14:00
  • 30Mån
    v.44
    • 17:15

      Träning P-02


      18:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 31Tis