Om laget
Har ni tur kan ni kanske springa på några spelare ute i Majorna, de ses ofta ute på Red Lion. Var inte blyga utan våga gå fram och säg hur mycket ni uppskattar deras insats för Sandarna.
Annars kan ni svänga förbi träningsplanen och kolla på någon träning eller, för all del, missa inte deras matcher som spelas på legendariska Majvallen!
Se separata scheman för matchdagar och träningstillfällen.
Har man tur kan man även få sig en rundvandring på klassiska Sandanello, titta in i omklädningsrummet och kanske få sig en pratstund med någon av spelarna.
Annars kan man utmana Tomas i pingis, spela minigolf med Papini eller varför inte bara kolla på när Paul smetar hästliniment på sina darriga lår.
Som sagt, var inte tveksamma utan kom förbi och stöd ert lokala lag - heja på deras framfart mot Div. 3!









