Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sandareds IBS
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 19:30

      Wårgårda IBK (hemma) P03


      21:30
  • 2Lör
    • 12:00

      IBK Tygriket 99 (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 15:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F00-05


      17:00
    • 16:00

      Skara IBK (borta) P04-05


      18:00
    • 16:00

      Match med P-05 P-06


      19:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.10
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P04-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:45

      Poolspel i Sandared P-09


      14:00
    • 10:45

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      12:45
    • 12:00

      IBK Vänersborg (hemma) F00-05


      14:00
    • 12:15

      Annelunds IF (hemma) P-07


      14:15
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F-07


      14:30
    • 13:45

      Svenljunga IBK (borta) P03


      15:45
    • 13:45

      Sävens BK (borta) P-07


      15:45
  • 10Sön
    • 10:30

      IBK Vänersborg 2 (hemma) P04-05


      12:30
    • 12:00

      Kinna IBK (hemma) F00-05


      14:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 15:30

      Hestrafors IF (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:45
  • 11Mån
    v.11
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P04-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:15

      Sammandrag mot Hindås P-09


      13:00
    • 12:30

      Borås IBF (hemma) F-07


      14:30
    • 14:30

      IBK Vänersborg (hemma) P03


      16:30
    • 16:30

      Rydboholms SK (hemma) P-06


      18:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P04-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:00

      Wårgårda/Fristad (hemma) F00-05


      21:00
  • 23Lör
    • 09:00

      "Gubbacupen" Motion


      19:00
    • 12:00

      Skövde IBF 2 (borta) P04-05


      14:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P04-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P03


      20:00
    • 20:00

      Träning Motion


      21:15
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:30

      Träning F00-05


      21:00
      Sandaredshallen
      Anteckning: 19:30 - Börjar uppvärmningen.
      19:45 - Börjar träningen.
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 27Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P04-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      12:00
    • 10:30

      Kinna IBK (borta) F00-05


      12:30
    • 12:30

      Kinna/Tygriket (hemma) P03


      14:30
    • 14:30

      IBK Alingsås (hemma) P-06


      16:30
  • 31Sön
    • 09:00

      SIBS AVSLUTNINGSCUP 2019 P-06


      15:00
    • 10:00

      SIBS Säsongsavslutning F00-05


      16:00
    • 10:00

      SIBS AVSLUTNINGSTURNERING F-07


      16:00
    • 10:00

      Avslutning SIBS P04-05


      15:30
    • 10:00

      Säsongsavslutning P03


      16:00
    • 10:00

      Innebandyavslutning P-08


      15:30
    • 10:00

      Träning P-10


      16:00
    • 10:00

      Avslutning SIBS P-07


      15:30
    • 10:00

      SIBS Avslutningscup F-09


      15:30
    • 10:00

      Avslutning P-09


      15:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15