Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sandareds IBS

Följ

Sandareds IBS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:30

      IBK Alingsås (borta) F-07


      13:30
    • 12:30

      IBK Lockerud Mariestad (borta) F00-05


      14:30
    • 14:00

      IBK Vänersborg (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 4Sön
    • 10:45

      Södra Vings IF (hemma) P-07


      16:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 12:15

      Fristads GoIF (borta) P-07


      14:15
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 13:45

      Annelunds IF (borta) P-07


      15:45
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 15:15

      Sävens BK (hemma) P-07


      17:15
    • 15:30

      Svenljunga IBK (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 5Mån
    v.45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:30

      Grästorps IBK (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      P05/P11-match P-06


      12:30
    • 12:30

      Kinna IBK 2 (hemma) P-06


      14:30
    • 13:30

      Tranemo IBK (borta) P03-04


      15:30
    • 13:30

      Sammandrag i Fritsla P-09


      17:00
    • 14:30

      IBK Lidköping (hemma) F-07


      16:30
    • 16:00

      Fröjereds IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.46
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 19:30

      IBK Alingsås P05 (hemma) P03-04


      21:30
    • 20:00

      Tvåstad KIK (borta) A-lag Damer


      22:00
  • 17Lör
    • 12:45

      Match -Tranemo P-05


      14:15
    • 13:30

      Tranemo IBK (hemma) P-05


      15:30
    • 15:00

      Tranemo IBK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:30

      Fristads GoIF (borta) P-06


      17:30
    • 15:30

      IBK Lidköping (hemma) F00-05


      17:30
  • 18Sön
    • 10:30

      Träning Innebandyskola P11-12


      11:30
    • 10:50

      Tranemo IBK (hemma) P-08


      12:50
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 12:00

      IBK Lidköping (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:30

      Fritsla IF (borta) P-08


      14:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 13:30

      Södra Vings IF (borta) P-07


      18:00
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 15:00

      Sävens BK (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Kinna IBK (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Jas match Fristad/Rydboholm P03-04


      20:00
    • 17:15

      Fristads GoIF (hemma) P-07


      19:15
  • 19Mån
    v.47
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 12:00

      BK Halna (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:30

      Wårgårda/Fristad (hemma) F00-05


      15:30
    • 15:00

      Borås IBF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:30

      Hestrafors IF (hemma) P-06


      17:30
  • 25Sön
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      BK Halna (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskola P11-12


      13:00
    • 13:00

      Wårgårda IBK (borta) P03-04


      15:00
    • 13:30

      IBK Lidköping 2 (borta) P-05


      15:30
    • 13:30

      Träning F-09


      14:45
    • 14:45

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 26Mån
    v.48
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 19:30

      Träning P03-04


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      IBK Tygriket 99 (hemma) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F00-05


      21:30
  • 29Tor
  • 30Fre