Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svedjeholmens IF

Följ

Svedjeholmens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Svedjeholmens IF
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:10

      Träning U15


      18:20
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning med U13/U14 U12


      19:30
    • 19:40

      Träning U16 Elit


      20:50
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 4Tis
    • 17:10

      Träning U14


      18:10
    • 18:20

      Träning U15


      19:30
    • 19:40

      Träning U16 Elit


      20:40
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning U16 Elit


      17:00
    • 16:50

      Träning U15


      17:50
    • 17:10

      Träning U14


      18:10
    • 17:10

      ÖSK Hockeyklubb (borta) U12


      20:20
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag Husum U8 U9 / U8


      13:00
    • 10:20

      Träning U9 / U8


      11:20
    • 11:00

      Ånge (hemma) U15


      13:00
    • 12:30

      AIK hockey Härnösand (borta) U14


      14:30
    • 12:30

      AIK hockey Härnösand (borta) U13


      16:00
    • 15:00

      Träning U14


      16:30
    • 15:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U16 Elit


      17:45
    • 17:00

      Matcher mot järved U9 / U8


      18:30
    • 17:30

      Träning Målvakter


      18:30
    • 18:40

      Träning Målvakter


      19:40
  • 10Mån
    v.7
    • 17:10

      Träning U12


      18:10
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      MODO Hockey (borta) U15


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Teamster cup U12

    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 16:30

      Träning U16 Elit


      17:30
    • 18:30

      Järveds Idrottsförening (borta) U14


      20:30
    • 19:30

      Sollefteå HK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 15Lör
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.8
    • 17:10

      Träning U15


      18:20
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning med U13/U14 U12


      19:30
    • 19:30

      Team Härnösand HC (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:40

      Träning U16 Elit


      20:50
  • 18Tis
    • 17:10

      Träning U14


      18:20
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      MODO Hockey (borta) U16 Elit


      21:45
    • 19:40

      Träning U15


      20:50
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:10

      Träning U12


      18:10
    • 17:30

      Träning U16 Elit


      19:30
    • 19:00

      Timrå (borta) U15


      21:00
    • 19:40

      Träning U15


      20:50
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning U16 Elit


      17:00
    • 17:00

      High Coast Winter Clasic U14


      00:00
    • 17:10

      Träning U15


      18:10
    • 19:30

      KB65 HK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 00:00

      High Coast Winter Clasic U14


      16:00
    • 10:20

      Träning U9 / U8


      11:20
    • 12:00

      Luleå Hockey (hemma) U16 Elit


      14:15
    • 15:30

      Järveds Idrottsförening (borta) U12


      18:30
    • 17:00

      Sollefteå (borta) U15


      19:00
    • 17:30

      Träning Målvakter


      18:30
    • 18:40

      Träning Målvakter


      19:40
  • 24Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning U15


      18:30
    • 18:40

      Träning U12


      19:40
  • 25Tis
    • 17:10

      Träning U14


      18:10
    • 18:20

      Träning U15


      19:30
    • 19:40

      Träning U16 Elit


      20:50
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U16 Elit


      18:10
    • 18:20

      Träning U12


      19:30
    • 19:00

      Modo DamJun (borta) U14


      21:00
    • 19:40

      Träning U15


      20:50
  • 28Fre
    • 14:00

      Poolspel/kval U16 SM U16 Elit


      22:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 19:30

      Sollefteå (hemma) U15


      21:00
    • 19:30

      Njurunda SK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 29Lör