Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svedjeholmens IF

Följ

Svedjeholmens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Svedjeholmens IF
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning U8


      11:00
    • 11:30

      Träning U15-U16


      12:30
    • 11:50

      Husum (hemma) U11


      18:00
    • 14:30

      Aik-Hockey Härnösand (borta) U13-U12


      16:00
    • 17:10

      Träning Målvakter


      18:20
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:40
  • 4Mån
    v.10
    • 17:40

      Träning U14


      19:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 15:00

      Träning U15-U16


      16:15
    • 17:40

      Träning U11


      18:40
    • 18:50

      Träning U14


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning U8


      18:00
    • 18:10

      Träning U11


      19:10
    • 19:20

      Träning U15-U16


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:40

      Träning U11


      11:40
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.11
    • 17:10

      Träning U11


      18:10
    • 17:10

      Träning U13-U12


      18:10
    • 17:30

      Träning U14


      18:00
    • 18:20

      Träning U14


      19:30
    • 19:40

      Träning U15-U16


      20:50
  • 12Tis
    • 16:50

      Träning U13-U12


      17:50
    • 16:50

      Träning U11


      17:50
    • 17:00

      Bollkul - Hampnäs U8


      18:00
    • 18:00

      Träning U14


      18:50
    • 18:30

      Aik Hockey Härnösand (borta) U13-U12


      20:30
    • 19:30

      Modo Hockey (hemma) U15-U16


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning U13-U12


      17:00
    • 17:10

      Träning U8


      18:10
    • 18:10

      Träning U11


      19:10
    • 18:20

      Träning U15-U16


      20:30
  • 15Fre
    • 12:00

      Lillstrimma Cup U13-U12


      00:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 19:30

      Kramfors A/Sollefteå/AIK-H (hemma) U15-U16


      21:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Lillstrimma Cup U13-U12

    • 07:45

      Husum (hemma) U11


      16:20
      Orinken (Svedjeholmen)
      Serie: Vänskapsserie
      Anteckning: Matchdag.
      Spelschema har ni i ett mejl.
      Samling 07:45 för första match 09.00
      Resultat och referat
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.12
    • Heldag

      Städning av klubblokalen U13-U12

    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:50

      Träning U15-U16


      19:00
    • 19:30

      Järved (hemma) U14


      21:30
  • 19Tis
    • Heldag

      Städning av klubblokalen U13-U12

    • 17:00

      Bollkul - Hampnäs U8


      18:00
    • 17:10

      Träning U14


      18:20
    • 18:30

      Träning U13-U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:30
    • 18:50

      Träning U15-U16


      20:50
  • 20Ons
  • 21Tor
    • Heldag

      Städning av klubblokalen U13-U12

    • 17:10

      Träning U8


      18:10
    • 18:10

      Träning U11


      19:10
    • 18:30

      Träning U15-U16


      20:20
  • 22Fre
    • Heldag

      Städning av klubblokalen U13-U12

    • 16:00

      Träning U15-U16


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:10

      Träning U13-U12


      18:10
  • 23Lör
    • Heldag

      Städning av klubblokalen U13-U12

    • 10:40

      Träning U11


      11:40
    • 10:45

      LN91 (hemma) U11


      14:00
    • 12:00

      Kramfors-Alliansen (hemma) U13-U12


      13:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:10

      Träning U11


      18:10
    • 17:10

      Träning U13-U12


      18:10
    • 17:30

      Träning U14


      18:00
    • 18:20

      Träning U14


      19:30
    • 19:40

      Träning U15-U16


      20:50
  • 26Tis
    • 17:00

      Bollkul - Hampnäs U8


      18:00
    • 17:10

      Träning U14


      18:20
    • 18:30

      Träning U13-U12


      19:30
    • 19:40

      Modo Hockey (borta) U15-U16


      21:40
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:10

      Träning U11


      19:10
    • 18:30

      Träning U15-U16


      20:30
    • 19:30

      ÖSK (borta) U14


      21:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Anton Lander Cup U11

    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:10

      Träning U13-U12


      18:10
    • 18:20

      Träning U15-U16


      19:20
  • 30Lör
  • 31Sön