Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnersta AIF

Följ

Sunnersta AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 13:00

      Träning P-04


      14:30
    • 13:00

      Håbo (borta) Damjuniorer


      15:00
    • 14:30

      Märsta IK P05 Gul (borta) P-05


      16:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-06


      13:00
    • 18:00

      Träningsmatch futsal UIF P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06 Svart/Vit


      20:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Damjuniorer Fotboll


      10:00
    • 08:30

      Träning Damjuniorer


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF P04 (hemma) P-04


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Vaksala P-05


      12:00
    • 11:30

      Träning A-lag Herr


      13:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag Herr


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träningsmatch Alsike P-05


      11:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 10:45

      Träning F-08


      12:15
    • 11:00

      Träning Damjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Årsmöte Servas Fotboll


      20:00
    • 12:00

      Träningsmatch Danmark P-08


      14:00
    • 12:15

      Träning F-10


      13:30
  • 17Sön
    • 08:00

      HSB bospar cup F-06


      19:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Uppsala IF U15 (hemma) P-04


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch Alsike P-05


      14:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch Vaksala P-06 Svart/Vit


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Alsike P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning A-lag Herr


      18:30
    • 19:00

      Träningsmatch mot Alsike P-06 Gul/Grön


      20:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Årsmöte SAIF Fotboll


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning F-07


      10:45
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      IK Sirius FK (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      11:30
    • 10:45

      Träning F-08


      12:15
    • 11:00

      Västerås IK Fotboll (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 11:30

      Träning A-lag Herr


      13:00
    • 12:15

      Träning F-10


      13:30
    • 12:30

      Alsike IF (hemma) F-10


      15:00
    • 12:30

      Alsike IF (hemma) F-09


      15:00
    • 15:30

      Rimbo IF (hemma) P-05


      17:30
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Bälinge P-05


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch F-06


      14:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 14:15

      Träningsmatch Alsike P-06 Svart/Vit


      16:00
    • 18:00

      IK Apollon (hemma) A-lag Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 25Mån
    v.13
    • Heldag

      Föranmälan Hudik Cup P-08

    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Vaksala SK (hemma) A-lag Herr


      22:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning Damjuniorer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      P/F 09 Fotboll


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte samverkan P-09


      21:30
    • 19:00

      Föräldramöte samverkan F-09


      21:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch F-07


      11:30
    • 11:15

      Dalkurd FF P-04 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00