Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnersta AIF

Följ

Sunnersta AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnersta AIF
Välj sektion/lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:00

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Sälja Jugranar F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      13:30
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 2Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:30

      F05/06 Fotboll


      21:00
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Märsta IK P07 gul (hemma) P-07


      20:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F/P-12


      12:00
    • 11:20

      Vaksala SK P06 Gul 2 (hemma) P-06


      13:20
    • 11:30

      Unik FK (borta) P-04


      13:30
    • 12:15

      Träning P-07


      14:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      13:30
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 13:15

      Gamla Upsala SK F05 (borta) F-06


      15:15
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 16:30

      Upsala IF P05 (hemma) P-05


      18:30
  • 9Mån
    v.50
    • 14:30

      Klasskalas Magnus Åkerblom Fotboll


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:00

      Träning A-lag Herr


      22:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      19:45
    • 18:30

      Avslutnign med Champions Leauge P-08


      21:00
    • 19:00

      P08 Fotboll


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      P04 Fotboll


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F/P-12


      12:00
    • 12:50

      Films SK (hemma) P-06


      14:20
    • 13:00

      Match Knivsta P-05


      15:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 10:30

      Rimbo IF P07 (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      13:30
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 13:30

      Fanna BK Vit (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 20Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 11:00

      Träning F/P-12


      12:00
    • 12:50

      Bälinge IF F05 (hemma) F-06


      14:50
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F-06


      10:00
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      13:30
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 16:30

      Storvreta IK P07 vit (hemma) P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis