Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

Strängnäs IBK Herrar H1

HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK
07:20 20 feb | Skrivet av: Herrar H1

Bortamatch mot Linköping på lördag 21/2! Kl 12.00 är det matchstart i Linköpings sporthall - välkomna!! Spelarna som ska göra det är följande; Henke,... Läs mer

Waiting
09:43 13 feb | Skrivet av: Herrar H1

Äntligen är det dags för hemmamatch igen. På lördag 14/2 kl.16.00 kommer Nacka på besök till Thomas Arena.
Kom och stötta SIBKs stolthet!
Följande trup... Läs mer

Waiting
15:16 30 jan | Skrivet av: Herrar H1

Lördag 31/1 kl. 15.00 i Wasahallen, Södertälje, är det dags för SIBK att spela match.
Alla SIBKare är varmt välkomna för att heja fram sina hjältar. ... Läs mer

Waiting
18:02 29 jan | Skrivet av: Herrar H1

Inför slutspurten på div1-serien så återvänder Markus Thuvesson till Strängnäs IBK. Målvakten som vaktade målet för SIBK förra säsongen kommer allts... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
FBI Tullinge19172053
Strängnäs IBK19132442
Onyx IBK19131540
Farsta IBK19122538
Huddinge IBS19110833
Värmdö IF1992831
Tumba GOIF1992830
Nacka Wallenstam IBK19631022
Södertälje IBS19711122
Linköping IBK Ungdom19521218
Nykvarns IF1930169
Ingarö IF1901181
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
17:00 Imorgon
Strängnäs IBK
VS
Huddinge IBS
VS
12:00 21 feb
Linköping IBK Ungdom
5-6
Strängnäs IBK
5-6

NÄSTA MATCH

17:00 Imorgon
Thomashallen
Strängnäs IBK
VS
Huddinge IBS
VS

SENASTE MATCHEN

12:00 21 feb
Linköpings Sporthall
Linköping IBK Ungdom
5-6
Strängnäs IBK
5-6

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp