Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

Strängnäs IBK Herrar H1

HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK - HEJA SIBK
09:38 20 jan | Skrivet av: Herrar H1

Strängnäs IBK är mycket stolta över att ha kommit överens med Richard Björk för resten av säsongen. Richard som startade sin karriär i SIBK har repre... Läs mer

Waiting
21:57 15 jan | Skrivet av: Herrar H1

Nu är det dags för tredje matchen på en vecka. Lördag 17/1 kl. 16.00 är det dags för förra årets kvalmotståndare Farsta IBK att gästa Thomas Arena. Vi... Läs mer

Waiting
11:34 13 jan | Skrivet av: Herrar H1

Nu är det klart att Gustav Orrvik kliver in i SIBK:s ledarstab fr.o.m matchen mot Nykvarn hemma i morgon, samt resten av säsongen. Gustav har en gedig... Läs mer

Waiting
22:44 12 jan | Skrivet av: Herrar H1

Dags för kvällsmatch - Onsdag 14/1 kl. 19.00 är det dags för SIBK att ta sig an Nykvarns IF för ännu en batalj i Div1-serien. Vi hoppas såklart att vå... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
FBI Tullinge15132041
Strängnäs IBK16102433
Farsta IBK16102432
Onyx IBK16101531
Huddinge IBS16100630
Värmdö IF1682628
Tumba GOIF1572624
Nacka Wallenstam IBK1653819
Södertälje IBS1661919
Linköping IBK Ungdom1652918
Nykvarns IF1620146
Ingarö IF1601151
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:00 31 jan
Södertälje IBS
VS
Strängnäs IBK
VS
16:00 24 jan
Strängnäs IBK
5-9
Onyx IBK
5-9

NÄSTA MATCH

15:00 31 jan
Wasa sporthall
Södertälje IBS
VS
Strängnäs IBK
VS

SENASTE MATCHEN

16:00 24 jan
Thomashallen
Strängnäs IBK
5-9
Onyx IBK
5-9

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp