Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsund HF

Följ

Stenungsund Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Vänersborgs HC (borta) A-lag


      22:00
    • 19:30

      Skärgårdens SK (hemma) Juniorerna


      21:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:40

      Träning Team 07


      19:50
    • 19:00

      Träning U16


      21:30
  • 5Lör
    • 07:50

      Träning Team 11


      08:50
    • 09:00

      Lerums BK (borta) Team 08


      19:00
    • 09:00

      Föräldramöte Team 10


      09:30
    • 09:00

      Träning Team 10


      10:10
    • 09:00

      Träning Team 09


      10:10
    • 10:10

      Träning Hockeyskolan


      11:10
    • 11:20

      Träning A-lag


      12:30
    • 12:30

      Målvaktsträning A-lag


      13:40
    • 12:30

      Målvaktsträning Team 10


      13:40
    • 13:40

      Sörhaga/Alingsås HK (hemma) Team 06


      15:40
    • 16:00

      Träning U16


      18:30
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning Team 06


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      18:50
    • 19:00

      Ulricehamns IF (borta) A-lag


      22:00
    • 19:00

      Bäcken HC (hemma) Team 09


      20:20
    • 19:20

      Träning U16


      22:00
    • 19:30

      Göteborgs IK (borta) Team 08


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:40

      Träning A-lag


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träningsmatch Lions Team 11


      10:30
    • 09:50

      Frölunda HC (borta) Team 10


      10:50
    • 09:50

      Lerumspucken U10 Team 10


      18:00
    • 10:40

      Träning Hockeyskolan


      11:50
    • 12:00

      Träning Team 08


      13:20
    • 12:00

      Lerums BK (borta) Team 10


      13:00
    • 13:00

      Kungälvs IK (borta) Team 09


      15:00
    • 13:30

      Hanhals IF (borta) Team 10


      14:30
    • 13:30

      Träning Team 07


      14:50
    • 14:30

      Rönnängs IK (borta) Team 09


      16:30
    • 15:40

      IF Mölndal Hockey (borta) Team 10


      16:40
    • 16:45

      Skärgårdens SK Vit (borta) Team 06


      18:45
    • 19:00

      Rönnängs IK (borta) U16


      21:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      Cafévecka team O7 Team 07

    • 18:30

      Rönnängs IK (borta) Team 08


      20:30
    • 19:00

      Töreboda HF (hemma) A-lag


      22:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Cafévecka team O7 Team 07

    • 07:50

      Träning Team 11


      08:50
    • 08:50

      Träning Team 07


      09:40
    • 09:50

      Träning Hockeyskolan


      10:50
    • 11:00

      Poolspel Munkedal Team 10


      15:00
    • 11:00

      Skärgårdens SK (hemma) Team 09


      12:20
    • 12:00

      Lions HC Strömstad (borta) Team 10


      13:00
    • 12:20

      Hanhals IF Vit (hemma) Team 08


      14:20
    • 13:00

      Munkedals BK (borta) Team 10


      14:00
    • 13:40

      Rönnängs IK Vit (hemma) Team 06


      15:40
    • 14:00

      Rönnängs IK (borta) Team 10


      15:00
    • 17:00

      Lions HC Strömstad (hemma) U16


      19:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Cafévecka team O7 Team 07

    • 07:50

      Träning Team 09


      08:50
    • 07:50

      Träning Team 08


      08:50
    • 08:50

      Träning Team 10


      09:50
    • 08:50

      Träning Team 11


      09:50
    • 09:00

      Domarutbildning U16


      12:00
    • 09:50

      Träning Team 06


      10:50
    • 16:00

      Seriematch mot Hanhals. Team 07


      18:00
    • 16:20

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Trollhättans HC (borta) A-lag


      20:00
    • 17:40

      Träning Juniorerna


      19:50
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 19:00

      Bäcken HC (hemma) A-lag


      22:00
  • 24Tor
    • 19:00

      Träning Juniorerna


      20:00
      Stenungsskolan E salen
      Samlingstid: 18:50
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:30

      Hisingens IK Vit (borta) Team 08


      10:30
    • 09:20

      Träning Team 11


      10:40
    • 10:30

      Seriematch Hisingen Team 07


      12:00
    • 12:00

      Poolspel Uddevalla Team 10


      16:30
    • 13:00

      Lions HC Strömstad (borta) Team 10


      14:00
    • 14:30

      Partille HK Vit (borta) Team 06


      16:30
    • 14:40

      Lysekils Hockey Viking (borta) Team 10


      15:40
    • 15:00

      Lerums BK (borta) U16


      17:00
    • 15:40

      Kungälv Hockey (borta) Team 10


      16:40
    • 15:45

      Partille HK (borta) Team 09


      17:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor