Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:45

      Sparbanken Skåne Cup P-05


      23:59
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 11:00

      Asarums IF FK (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      Trelleborgs ff (borta) P-06


      14:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 13:00

      Olofströms IF (hemma) U17


      14:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Asarum F-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:15

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 9Lör
    • 08:00

      BSK Cup P-07


      20:00
    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      11:00
    • 12:00

      skanör/falsterbo (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Nosaby IF (hemma) U17


      15:00
    • 13:30

      BSK Cup P-07


      20:00
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) Seniorer Herrar


      16:00
    • 15:00

      Ronneby BK (hemma) U17


      17:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:55

      Fotografering F-06


      11:15
    • 11:00

      Mörrums GOIS FK (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 13:00

      Träning F-07


      14:15
    • 14:45

      Fotografering F-07


      15:15
    • 15:30

      Träning F-06


      17:00
    • 15:45

      Fotografering P-05


      16:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:15

      Fotografering U17


      17:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:15

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch Nosaby IF P-08


      19:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Rödeby AIF (borta) P-05


      20:00
    • 19:00

      FK Sölvesborg United (hemma) U17


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Slutspel vinterserien P-06


      19:00
    • 09:15

      Träningsmatch mot Näsum F-06


      10:15
  • 17Sön
    • 11:00

      Träningsmatch mot Hässleholms IF P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 12:00

      Sgif 08-Vellinge 08 P-08


      14:00
    • 13:00

      Träning F-07


      15:00
    • 13:00

      VMA IK (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch Lörby F08-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:10

      Träning P-06


      19:40
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Föräldrarmöte F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:30

      Träning F-06


      20:45
  • 22Fre
  • 23Lör
    • Heldag

      Träningsläger U17

    • Heldag

      Träningsläger P-04

    • 10:00

      Träningsmatcher mot IFÖ Bromölla P-11


      12:00
    • 13:00

      Saxemara IF (hemma) P-05


      15:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Träningsläger U17

    • Heldag

      Träningsläger P-04

    • 09:30

      Träningsmatch mot Asarum IF P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Ifö Bromölla (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Emmaboda F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 13:00

      Träning F-07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
      Svarta led konstgräs
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:15

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Domarutbildning U17


      20:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 10:45

      Nättraby GOIF (borta) U17


      11:45
    • 12:00

      Asarums IF FK (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-06


      14:00
    • 13:00

      FK Älmeboda/Linneryd (hemma) Seniorer Herrar


      15:00
  • 31Sön
    • Heldag

      Tjejcupen i Karlshamn F-06

    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 14:00

      Näsums IF (borta) U17


      16:00
    • 15:30

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch FK Karlskrona P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00