Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Mjällby AIF (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Tema träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 3Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      16:30
    • 18:30

      Nättraby GoIF (borta) P-05


      20:30
  • 4Lör
    • 10:30

      SAIK/BIF/ESK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Match Karlskrona Svart-SGIF P-07


      13:00
    • 15:00

      Glömminge-Algutsrums IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:30

      Sölvesborgs GoIF (hemma) F-07


      12:30
    • 10:30

      Sölvesborgs GoIF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Rödeby grön (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning MV


      12:00
    • 12:00

      FK Karlskrona Orange 1 (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      IFK Karlshamn U (borta) Seniorer Herrar


      15:00
    • 16:15

      Match Mjällby-SGIF P-07


      17:45
  • 6Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:15

      Träning P-04


      20:45
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Rödeby AIF Vit (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Mörrums GoIS FK (borta) U17


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Match SGIF P07-Mörrum P-07


      11:15
    • 10:00

      Poolspel F09 F08-11


      13:30
    • 11:00

      Saxemaraif (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Högadals IS (borta) P-05


      13:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Poolspel P-09


      15:00
    • 09:00

      Poolspel Asarum P-11


      15:00
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:00

      Match SGIF P07-Asarum P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning MV


      12:00
    • 11:00

      Olofströms IF/BK Union F14 (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Malmö ff (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Nättraby GoIF (borta) F-06


      16:00
    • 18:00

      IFK Karlshamn (borta) P-08


      19:30
  • 13Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Rödeby AIF Blå (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Jämshögs IF (hemma) U17


      20:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Match Saxemara -SGIF P07 P-07


      12:15
    • 12:00

      FK Karlskrona (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Match Ronneby BK-SGIF P07 P-07


      14:15
    • 15:00

      Nybro IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
    • 15:00

      Träning MV


      16:00
    • 16:00

      Träning MV


      17:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Poolspel vit F10 F08-11


      13:00
    • 10:30

      Rödeby AIF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Rödeby AIF F14 (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Gränums IF (borta) Seniorer Herrar


      15:00
    • 16:30

      Lyckå FF Vit (borta) P-05


      18:30
    • 18:00

      DM-semi mot Fk Karlskrona P-04


      19:00
    • 18:00

      Ronneby bk (borta) P-06


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Saxemara IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Mjällby AIF (hemma) P-08


      20:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 24Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      16:15
    • 19:00

      Olofströms IF (hemma) Seniorer Herrar


      21:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (borta) U17


      21:00
  • 25Lör
    • 10:30

      Asarums IF FK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      FFK svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ronneby BK (hemma) F-07


      13:00
    • 15:00

      Lindsdals IF (borta) Seniorer Herrar


      17:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel P-09


      15:00
    • 11:00

      Jämjö GoIF (borta) F-06


      13:00
    • 11:30

      FC Rödeby (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      Rödeby AIF (borta) P-08


      14:00
  • 27Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 28Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      FK Karlskrona Svart 1 (hemma) P-08


      20:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 30Tor
    • 09:00

      Match mot Åhus F08-11


      15:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 31Fre