Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Solf IK

Följ

Solf IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Solf IK
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 13:50

      Träning F-06/07


      15:30
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:30
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Komu (borta) P06


      18:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träningsläger F-08/09


      00:00
    • 18:15

      Norrvalla FF (borta) F-06/07


      19:30
  • 11Lör
    • 00:00

      Träningsläger F-08/09


      13:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      FC Kuffen/I-JBK (borta) F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Lagfotografering F-06/07


      17:00
    • 16:45

      F10 Lagfotografering F-10/11


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      F11 Lagfotografering F-10/11


      17:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Fotografering P11


      18:30
    • 18:15

      Fotografering P11


      18:45
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      19:30
    • 19:00

      Luja/06 (hemma) P06


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 14:00

      SeMi (hemma) F-08/09


      15:00
    • 15:20

      IK T09 (borta) F-08/09


      16:20
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
      Stundarsplan
      Anteckning: P11
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 24Fre
    • 19:00

      KieHa (borta) P06


      20:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Solf IK Vårturnering F-08/09

    • 09:30

      Sundom IF -08 (hemma) F-08/09


      10:30
    • 10:10

      I-JBK -08 (borta) F-08/09


      11:10
    • 10:50

      Sundom IF -09 (hemma) F-08/09


      11:50
    • 11:30

      I-JBK -09 (borta) F-08/09


      12:30
    • 12:10

      Malax IF 0809 (hemma) F-08/09


      13:10
    • 12:50

      VIFK (hemma) F-08/09


      13:50
    • 13:30

      PeFF (borta) F-08/09


      14:30
    • 14:50

      SeMi -09 (borta) F-08/09


      15:50
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 15:00

      Träningsmatcher P11


      19:00
    • 16:00

      Träning F-12/13


      17:00
    • 18:50

      Träning F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 27Mån
    v.22
    • 18:00

      FC Sport-J (hemma) F-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P06


      20:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      SeMi (borta) F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 19:00

      KyVo (hemma) P06


      20:30
    • 19:30

      SeMi 09 (hemma) F-08/09


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • Heldag

      F10 BK-48 Cup F-10/11

    • Heldag

      F11 BK-cup F-10/11

    • 08:30

      Malax IF (borta) F-10/11


      09:00
    • 09:00

      FC Sport (hemma) F-10/11


      09:30
    • 09:00

      BK-48 Gul (hemma) F-10/11


      09:30
    • 10:00

      VIFK (borta) F-10/11


      10:30
    • 10:00

      Sundom IF F10/11 (hemma) F-10/11


      10:30
    • 10:00

      FC Kuffen (hemma) F-10/11


      10:30
    • 11:00

      BK-48 Blå (borta) F-10/11


      11:30
    • 11:00

      FC Sport (hemma) F-10/11


      11:30
    • 11:30

      BK-48 F11 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 12:30

      BK-48 Gul (hemma) F-10/11


      13:00
    • 12:30

      Malax IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:30

      I-JBK (hemma) F-10/11


      15:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
  • 31Fre