Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Söderköpings IBK Grön 10/11

Följ

Grön 10/11

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 10:30

      Träning


      11:45
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning


      20:00
    • 18:00

      Träning


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning


      11:45
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.46
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:30

      Träning


      11:45
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:30

      Träning


      11:45
  • 24Sön
    • 14:00

      Linghems SK P 11 Grön 3 (borta)


      17:00
    • 14:00

      Linghems SK P-11 Svart (borta)


      16:00
      Himnahallen
      Serie: Pojkar Grön Klass B Östra
      Resultat och referat
    • 14:50

      Svärtinge SK P 10/11 Vit (hemma)


      16:50
    • 14:50

      Finspång IBK PF 11/12 Vit (hemma)


      16:50
    • 15:40

      IBF Kolmården P 11 (hemma)


      17:40
    • 15:40

      IBF Kolmården P 11 Svart (hemma)


      17:40
    • 16:30

      Finspång IBK PF 11/12 Vit (borta)


      18:30
    • 16:30

      Svärtinge SK P 10/11 Vit (borta)


      18:30
  • 25Mån
    v.48
    • 18:15

      Träning


      19:15
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:30

      Träning


      11:45
    • 13:30

      Solfjäderstaden IBK P 12 Vit (hemma)


      15:30
    • 13:30

      Solfjäderstaden IBK P 12 Svart (hemma)


      15:30
    • 15:30

      Brokind IF P 11/12 (borta)


      17:30
    • 15:30

      IBF Kolmården P 12/13 (borta)


      17:30
    • 16:50

      Hjulsbro IK P 12 Röd (hemma)


      18:50
    • 16:50

      Hjulsbro IK P 12 Svart (hemma)


      18:50
    • 18:10

      Brokind IF P 11/12 (borta)


      20:10
    • 18:10

      IBF Kolmården P 12/13 (borta)


      20:10