Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 14:30

      Sandareds IF (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      IFK Öxnevalla (borta) F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      IFK Örby Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Byttorps IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning U17


      19:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-11


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      13:00
    • 11:30

      Kinna IF (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Bergdalens IK (borta) F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 15:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Borås GIF (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:00

      Lerkilscupen flickor PF-12/13


      19:00
    • 10:00

      Sammandrag 2 F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 15:30

      Kinna IF (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      Gerdskens BK Gul (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 15:30

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) F-09


      17:30
    • 15:30

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna (borta) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Annelunds IF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Kronängs IF (hemma) U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
      Vävare vallen Skene plan d
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 14:00

      Gullspång/Hova (borta) U17


      16:00
  • 30Sön
    • 13:00

      Träning Parafotboll


      14:30
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:30
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby (hemma) P-06/07


      19:00