Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Ramnes Herrar Div 5 (hemma) Juniorer


      12:30
    • 12:00

      Skene IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK svart (borta) P-09


      15:00
    • 14:15

      Ulricehamns IFK blå (borta) P-09


      15:15
    • 14:25

      Borgstena IF (borta) P-09


      15:25
    • 14:40

      Ulricehamns IFK svart (hemma) P-09


      15:40
    • 15:00

      Beachvolley Juniorer


      16:00
    • 15:05

      Borgstena IF (borta) P-09


      16:05
    • 15:15

      Ulricehamns IFK vit (hemma) P-09


      16:15
    • 15:40

      Skene IF svart (hemma) P-09


      16:40
    • 16:20

      Ulricehamns IFK blå (hemma) P-09


      17:20
    • 16:35

      Ulricehamns IFK vit (hemma) P-09


      17:35
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Ulricehamnscupen P-03


      19:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Fotografering P-11


      17:15
    • 17:15

      Fotografering P-10


      17:30
    • 17:15

      Fotografering P-09


      18:00
    • 18:00

      Lagfotografering P-08


      18:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
  • 12Mån
    v.11
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-09


      12:00
    • 10:00

      Åbybadet P-06


      15:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Markmästerskapen P-10

    • Heldag

      Markmästerskapen P-11

  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:30

      Bergdalens IK (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Onsala BK (borta) P-03


      13:00