Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Skene IF
Välj lag

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      18:40
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Horred/Kungkarl (borta) P-06


      19:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:45

      Ulricehamns IFK röd (hemma) P-07


      18:45
    • 17:00

      Horreds IF (hemma) P-05


      19:00
    • 19:00

      Rävlanda AIS (borta) P02-03


      21:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 08:00

      Skene IF F09 (hemma) F-08-09


      15:00
    • 08:30

      Skene IF svart (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Kamratcupen Örby P-10


      17:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Borås AIK (borta) P02-03


      21:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) Juniorer


      21:00
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) P-04


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 15:00

      Öxnevalla (borta) F-08-09


      19:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Västra Mark (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Kronängs IF (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Sandareds IF (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P02-03


      20:00
  • 12Mån
    v.24
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (hemma) P02-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Hestrafors/ Bollebygd (hemma) P02-03


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P02-03


      18:30
    • 18:30

      Mariedals IK (hemma) P02-03


      20:30
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 14:00

      Sandareds IF Grön (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:20

      Kiosk Vävarevallen P-05


      18:30
    • 18:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-05


      20:00
  • 19Mån
    v.25
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
      vävallevallen E och D yta
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P02-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Kinna IF (borta) P02-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 17:00

      Fritsla IF (hemma) P-08


      18:00
  • 26Mån
    v.26
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Vänersborgs IF (hemma) P02-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF grön (hemma) P02-03


      21:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Kinna IF (borta) P-08


      19:15
    • 18:30

      IFK Hällingsjö Vit (borta) P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P02-03


      20:30
  • 30Fre
    • 13:00

      Åsa cupen P-07


      00:00
    • 17:00

      Träning P02-03


      18:30