Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Horred/Kungkarl (borta) P-06


      19:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:45

      Ulricehamns IFK röd (hemma) P-07


      18:45
    • 19:00

      Rävlanda AIS (borta) P-03


      21:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 08:00

      Skene IF F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 08:30

      Skene IF svart (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Kamratcupen Örby P-10


      17:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Borås AIK (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) Juniorer


      21:00
  • 8Tor
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) P-04


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 15:00

      Öxnevalla (borta) F-09


      19:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:30

      Sätila/Hällingsjö/Ubbhult (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Västra Mark (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
    • 16:00

      Kronängs IF (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-03


      20:00
  • 12Mån
    v.24
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Skene IF (borta) P-03


      20:30
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 14:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Sandareds IF Grön (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:30
  • 19Mån
    v.25
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
      Vävarevallen Skene
      Anteckning: Ombytta och klara till att börja träna kl 17.45.
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 21Ons
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Kinna IF (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 17:00

      Fritsla IF (hemma) P-08


      18:00
  • 26Mån
    v.26
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Skene IF (borta) P-03


      21:00
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Kinna IF (borta) P-08


      19:15
    • 18:30

      IFK Hällingsjö Vit (borta) P-06


      19:30
  • 30Fre
    • 13:00

      Åsa cupen P-07


      00:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30