Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Kinna IF Röd (borta) P-07


      11:15
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Kinna IF (borta) F-07


      14:15
    • 13:30

      Norrby IF (borta) SIF U16


      15:30
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) SIF Dam A & U


      16:00
  • 2Sön
    • 12:20

      Brämhult (borta) P-09


      15:00
    • 14:45

      Ulricehamns IFK (borta) P-06


      16:45
    • 16:00

      IFK Göteborg (borta) SIF U16


      18:00
    • 16:00

      Mariedals IK Vit (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-05


      18:00
    • 18:30

      Alingsås Kvinnliga IK (hemma) F-06


      19:30
  • 3Mån
    v.36
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      18:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 20:00

      IFK Göteborg U (borta) SIF Dam A & U


      22:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      19:00
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 17:10

      Träning SIF U16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Sjömarkens IF - Sandareds IF P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 19:30

      Skövde KIK (borta) SIF Dam A & U


      21:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Bergdalen (hemma) P-09


      19:00
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      20:00
    • 18:30

      Ulricehamns IFK (borta) SIF U16


      20:30
    • 19:00

      Pizzakväll med laget P-09


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      BUA - gruppspel 1 P-11

    • Heldag

      Sammandrag P-10

    • 08:00

      Föreningscupen F-04/05


      17:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-08


      14:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-06


      19:00
    • 09:00

      Föreningscupen F-03


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-05


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-09


      14:00
    • 09:30

      SIF föreningscupen F-07


      15:00
    • 09:45

      Föreningscup F-08.09


      14:00
    • 10:00

      Föreningscupen F-06


      15:00
    • 11:00

      Borås Arena Cup F-10


      13:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A & U


      17:00
    • 18:00

      Föreningscupen SIF U16


      19:00
  • 9Sön
    • 12:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-03


      14:00
    • 12:15

      Kioskbemanning F-10


      16:15
    • 13:00

      Gerdskens BK svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Dalstorps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK U (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:15

      Kioskbemanning F-10


      20:15
    • 16:00

      Fristads GoIF (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Svansjö ungdomsallians (SUA) (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) SIF U16


      19:00
    • 17:00

      HUS (borta) SIF P16


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-07


      18:15
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 17:10

      Träning SIF U16


      18:45
    • 17:30

      Fristads GoIF (hemma) F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Fristad (borta) P-09


      19:00
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:30

      Föreläsning med Göran Persson SIF Dam A & U


      21:00
    • 19:00

      KINNA (borta) SIF P16


      20:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (hemma) F-04/05


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) F-08.09


      19:30
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) F-03


      20:00
    • 18:30

      Holmalunds IF Vit (borta) P-05


      20:00
  • 15Lör
    • 11:00

      Skene (borta) SIF P16


      13:00
    • 11:00

      Träning F-04/05


      12:30
    • 14:30

      Borås AIK (borta) P-07


      15:45
  • 16Sön
    • 13:00

      Bredared (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Bollkallar Damlagsmatch F-04/05


      15:45
    • 14:00

      Vimmerby IF (hemma) SIF Dam A & U


      16:00
    • 14:00

      Hus FF Röd (borta) F-07


      16:30
    • 16:00

      Brämhults IK S (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Toarpsalliansen Orange G (borta) F-04/05


      19:00
    • 19:00

      GAIS (borta) SIF U16


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:25
    • 17:10

      Träning SIF U16


      18:25
    • 17:30

      Träning SIF Dam A & U


      19:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
      Idrottsgården, Sjömarken
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Brödförsäljning föreningsuppdrag Tisdag 18/9 SIF U16


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 19Ons
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) SIF P16


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

  • 22Lör
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 12:30

      Borås AIK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-04/05


      15:00
    • 13:30

      Kinna IF Röd (hemma) P-05


      14:30
    • 15:00

      Mariebo IK (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Kisokvecka P-07


      20:00
    • 13:00

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Borås GIF (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      IF Elfsborg Gul (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06


      16:00
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) F-08.09


      19:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Match mot Sandared + grillning P-07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Kiosk: Melwin I & Elliot P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      00:00
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning SIF Dam A & U


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 12


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2013


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (borta) P-05


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Kiosk: Emil& Filip P-06


      20:30
    • 19:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Trollhättans FK/Halvorstorps IS (borta) SIF Dam A & U


      21:00
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-03


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Byttorp (hemma) P-09


      13:00
    • 10:15

      Kiosk: Zander & Ivar P-06


      12:30
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Råda BK Grön (hemma) F-03


      13:00
    • 12:30

      Kiosk: Anton M & Noah P-06


      14:30
    • 13:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A & U


      15:00
    • 13:50

      Gullspång/Hova (hemma) SIF U16


      15:50
    • 15:00

      Gerdskens BK (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK (borta) F-06


      16:30