Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Kinna IF Röd (borta) P-07


      11:15
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Kinna IF (borta) F-07


      14:15
    • 13:30

      Norrby IF (borta) SIF U15/16


      15:30
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) SIF Dam A-lag


      16:00
  • 2Sön
    • 12:20

      Brämhult (borta) P-09


      15:00
    • 14:45

      Ulricehamns IFK (borta) P-06


      16:45
    • 16:00

      IFK Göteborg (borta) SIF U15/16


      18:00
    • 16:00

      Mariedals IK Vit (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) F-05


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-05


      18:00
    • 18:30

      Alingsås Kvinnliga IK (hemma) F-06


      19:30
  • 3Mån
    v.36
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      18:45
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:45
    • 20:00

      IFK Göteborg U (borta) SIF Dam A-lag


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Bergdalen (hemma) P-09


      19:00
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      20:00
    • 18:30

      Ulricehamns IFK (borta) SIF U15/16


      20:30
    • 19:00

      Pizzakväll med laget P-09


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Sammandrag P-10

    • Heldag

      BUA - gruppspel 1 P-11

    • 08:00

      Föreningscupen F-05


      17:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-08


      14:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-06


      19:00
    • 09:00

      Föreningscupen SIF Dam U-lag


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-05


      15:00
    • 09:30

      SIF föreningscupen F-07


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-09


      14:00
    • 09:45

      Föreningscup F-08.09


      14:00
    • 10:00

      Föreningscupen F-06


      15:00
    • 11:00

      Borås Arena Cup F-10


      13:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A-lag


      17:00
    • 18:00

      Föreningscupen SIF U15/16


      19:00
  • 9Sön
    • 12:00

      Lidköpings FK Röd (borta) SIF Dam U-lag


      14:00
    • 12:15

      Kioskbemanning F-10


      16:15
    • 13:00

      Gerdskens BK svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Dalstorps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK U (hemma) SIF Dam A-lag


      17:00
    • 15:15

      Kioskbemanning F-10


      20:15
    • 16:00

      Fristads GoIF (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Svansjö ungdomsallians (SUA) (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      HUS (borta) SIF P16


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) SIF U15/16


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-07


      18:15
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:00

      Fristad (borta) P-09


      19:00
    • 18:25

      Träning SIF U15/16


      20:15
    • 18:30

      Föreläsning med Göran Persson SIF Dam A-lag


      21:00
    • 19:00

      KINNA (borta) SIF P16


      20:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (hemma) F-05


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) F-08.09


      19:30
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) SIF Dam U-lag


      20:00
    • 18:30

      Holmalunds IF Vit (borta) P-05


      20:00
  • 15Lör
    • 11:00

      Skene (borta) SIF P16


      13:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:30
    • 14:30

      Borås AIK (borta) P-07


      15:45
  • 16Sön
    • 13:00

      Bollkallar Damlagsmatch F-05


      15:45
      Idrottsgården, Sjömarken
      Samlingstid: 13:00
      Anteckning: Matchen mot Toarp framflyttad till kl 17, så vi kan fixa detta uppdrag först :-)
      6 tjejer behövs, men kan vara fler som tittar å lär

      //Tränarna
    • 13:00

      Bredared (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Hus FF Röd (borta) F-07


      16:30
    • 14:00

      Vimmerby IF (hemma) SIF Dam A-lag


      16:00
    • 16:00

      Brämhults IK S (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Toarpsalliansen Orange G (borta) F-05


      19:00
    • 19:00

      GAIS (borta) SIF U15/16


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) SIF P16


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

  • 22Lör
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 12:30

      Borås AIK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-05


      15:00
    • 13:30

      Kinna IF Röd (hemma) P-05


      14:30
    • 15:00

      Mariebo IK (hemma) SIF Dam A-lag


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Kisokvecka P-07


      20:00
    • 13:00

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Borås GIF (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06


      16:00
    • 15:00

      IF Elfsborg Gul (hemma) P-06


      17:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) F-08.09


      19:00
    • 17:00

      Match mot Sandared + grillning P-07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Kiosk: Melwin I & Elliot P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      00:00
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning SIF Dam A-lag


      19:15
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF U15/16


      20:15
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (borta) P-05


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Kiosk: Emil& Filip P-06


      20:30
    • 19:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) SIF Dam U-lag


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans FK/Halvorstorps IS (borta) SIF Dam A-lag


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Byttorp (hemma) P-09


      13:00
    • 10:15

      Kiosk: Zander & Ivar P-06


      12:30
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Råda BK Grön (hemma) SIF Dam U-lag


      13:00
    • 12:30

      Kiosk: Anton M & Noah P-06


      14:30
    • 13:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A-lag


      15:00
    • 13:50

      Gullspång/Hova (hemma) SIF U15/16


      15:50
    • 15:00

      Gerdskens BK (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK (borta) F-06


      16:30