Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs IK

Följ

Sölvesborgs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:30
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Tvären Cup D2-lag


      17:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
  • 6Sön
    • 12:00

      Karlskrona HK Svart (hemma) B1/B2-lag


      14:00
    • 16:00

      Gislaveds SK (borta) A-lag


      18:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Träning D1-lag


      13:00
    • 11:00

      Kallinge/Ronneby IF 1 (hemma) D1-lag


      13:00
    • 12:20

      Träning D2-lag


      13:20
    • 12:40

      Tingsryd AIF (hemma) C1-lag


      16:00
    • 16:05

      Alvesta SK (borta) B1/B2-lag


      18:05
  • 13Sön
    • 11:10

      Lenhovda/Åseda IF (borta) B1/B2-lag


      13:10
    • 12:00

      Karlskrona flick (borta) C2-lag


      14:00
    • 16:00

      Nässjö HC (hemma) A-lag


      18:00
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 11:00

      Diö GoIF HK (hemma) B1/B2-lag


      13:00
    • 12:00

      Karlskrona HK (borta) C2-lag


      14:00
    • 16:00

      Alvesta SK (borta) A-lag


      18:00
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning C1-lag


      18:10
    • 17:00

      Träning C2-lag


      18:10
    • 18:20

      Träning A-lag


      19:20
    • 19:30

      Träning B1/B2-lag


      20:30
      Sölveshov
      Anteckning: Träning SOIK
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning D1-lag


      19:00
    • 19:00

      Åstorps IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:15

      Tingsryds AIF (borta) B1/B2-lag


      12:15
    • 11:10

      Träning D2-lag


      12:10
  • 27Sön
    • 11:00

      Olofströms IK (hemma) C2-lag


      13:00
    • 12:45

      Karlskrona Svart (hemma) C1-lag


      16:00
    • 16:00

      HA74 Sävsjö (borta) A-lag


      18:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor