Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Sundsvall Hockey J18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IF Sundsvall Hockey J18.
J18
Följ oss för uppdateringar
Vi vill påminna alla föräldrar ang. lotterivinster.
Småvinster är alltid välkomna värde 10-50 kr (reklamgrejer, leksaker mm)
Restaurang Etagé kommer att servera lunch och middag även till publik och anhöriga under cupen.
Matkuponger säljs i kiosken till ett förmånligt pris 70 kr, 20 kr går direkt till lagkassan.
Vi önskar att alla äter sin lunch och middag på Restaurang Etagé under helgen.
Speakerbåsteam Match 1-4 Match 5-8
Speaker Malin Axelsson Fredrik Hallstensson
Cuponline Andreas Andersson Jenny Eriksson
Klocka Patrik Ekman Rolf Bredberg
Bås/utvisn Patrik Dahlin Katarina Hansson
Tomas Näsberg Magnus Bergström
Livearena Niklas Sillerström Daniel Lidén
Sjukvård Lägger eget schema
Birgit Ekman
Eva Dahlin
Susanne Sillerström
Alltiallo Tord & Helena Lundström lörd/sönd
Mattias Keisu lörd/sönd
Bakning Om det är fler som kan tänka sig att baka så är det alltid välkommet
Birgit Ekman Krister Andersson
Malin Edin Nina Bååth
Hallstenssons granne Carola Isaksson
Eva Dahlin Katarina Lövbom
Kiosk Fredag
8:30-13:00
13:00-17:00
17:00-21.00 Laila
Annette Hallstensson
Lotteri
9:00-13.00
13:00-17:00
17:00-21:00 Annelie Andersson Ansvarig
Susanne Sillerström
Städning Fredag
Carola Isaksson
Kega Lundberg
Roger Gröning
Kiosk Lördag
8:30-13:00 Farmor Bååth
Katarina Lövbom
Stefan Petterson/Åsa Andersen
13:00-17:00 Laila
Annette Hallstensson
17:00-21.00 Jane Bredberg
Erica Lindholm
Lotteri Lördag
9:00-13.00 Annelie A
Ola Eriksson/Susanne Carlsson
13:00-17:00 Kristian Engström/Veronica
Ulrika Keisu
17:00-21:00 Niklas/Petra Rasmusson
Ari Sillanpää/Marika Johansson
Städning Lördag
Carola Isaksson
Kega Lundberg
Stefan Berglund
Roger Gröning
Kiosk Söndag
8:30-13:00 Farmor Bååth
Stefan Petterson/Åsa Andersen
13:00-17:00 Jane Bredberg
Erica Lindbom
Stängning nån gång efter finalen
17:00-21.00
Lotteri Söndag
9:00-13.00 Annelie A
Ola Eriksson/Susanne Carlsson
13:00-17:00 Kristian Engström/Veronica
Ulrika Keisu
17:00-21:00
Städning Söndag
Carola Isaksson
Kega Lundberg
Stefan Berglund
Roger Gröning
Hur är fördelningen av matcherna?
RapporteraDvs när ska speakerbåsteam 1 jobba osv
Speakerbåsteam Match 1-4 Match 5-8
Speaker Malin Axelsson Fredrik Hallstensson
Cuponline Andreas Andersson Jenny Eriksson
Klocka Patrik Ekman Rolf Bredberg
Bås/utvisn Patrik Dahlin Katarina Hansson
Tomas Näsberg Magnus Bergström
Livearena Niklas Sillerström Daniel Lidén
Rapportera
Du har väl match 5-8 som jag ser det😀
RapporteraRapportera