Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
    • 09:30

      Träningsmatch Romfartuna P-11


      11:00
    • 14:30

      Skiljebo sk (borta) P-04


      15:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Västanfors IF FK F07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 00:00

      Skiljebo SK F09 Gul (borta) F-08/09


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Åkra FC (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-09


      15:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 9Lör
    • 11:00

      Skiljebo SK P-06 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      IFK Västerås FK (hemma) P-05


      13:00
    • 13:15

      Träningsmatch mot Franke P-11


      17:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Västerås IK F08/09 (borta) F-08/09


      02:00
    • 00:00

      Forsby FF F07 (hemma) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 09:20

      Träningsmatch mot Barkarö P-11


      14:00
    • 10:00

      Träningsmatch Västerfärnebo F-08/09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 15:00

      Ransta IK (borta) P-07


      17:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:30

      Träningsmatch mot Sala FF P-12 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-11 P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot Sala FF F-11 P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 16Lör
    • 08:45

      Träningsmatcher mot Irsta P-11


      14:00
    • 10:00

      trän.match, Skiljebo - Sala FF P-09


      11:30
    • 11:00

      Västerås IK Fotboll (hemma) P-05


      13:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Gideonsbergs IF F09 Vit (hemma) F-08/09


      02:00
    • 00:00

      Gideonsbergs IF F07 (borta) F-06/07


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:20

      Träningsmatch mot Romfartuna GIF P-12


      12:00
    • 11:00

      Grällsta IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot IFK Västerås P-11


      14:00
    • 12:00

      Norbergs AIF (hemma) P-06


      13:30
    • 15:00

      Tillberga IK - Sala FF P-09


      16:15
    • 16:00

      Köping (hemma) P-04


      18:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 17:00

      Träningsmatch mot Skiljebo P-11


      19:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 00:00

      Tillberga IK/Tortuna IK (hemma) F-06/07


      02:00
    • 00:00

      Norbergs AIF F08-09 Röd (borta) F-08/09


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatch mot VIK F-08/09


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch mot Romfartuna P-11


      13:30
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (hemma) P-07


      18:00
  • 25Mån
    v.22
    • 17:15

      Träningsmatch mot Grällsta P08 P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:45
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning F12/13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 30Lör
    • 10:00

      Träningsmatch Skiljebo F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Västerås SK FK (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF P06-07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch mot Gideonsberg P-11


      14:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Kungsör BK F07/08 f-06/08 (hemma) F-06/07


      02:00
    • 00:00

      Skiljebo SK F09 Svart (hemma) F-08/09


      02:00
    • 09:15

      Träning PF-14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:45
    • 11:00

      Träningsmatch Hallsta P-09


      12:30
    • 12:45

      Träningsmatch mot Norberg P-11


      15:00
    • 15:00

      Romfartuna GIF (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Fagersta Södra IK (hemma) P-04


      17:00