Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Övernattning i Grällsta helgen aug/sept! P-09


      10:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF P09 vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Skiljebo SK F09 Gul (borta) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      IK Oden F07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P07 Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P08 (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Skultuna IS (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 17:00

      Jobb Herrseniorer


      21:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning PF12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK Fotboll (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:45

      Poolspel i Västerås P-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Skiljebo/Hamre F-10/11


      14:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK P05 Vit (hemma) P-05


      13:00
    • 15:00

      Torsåkers IF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 8Sön
    • 08:15

      Poolspel i Västerås P-11


      14:00
    • 11:00

      Romfartuna GIF Västerås F07-08 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:2 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      IK Sturehov (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      IK Sturehov (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Västerås SK FK P06 (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Barkarö SK P09 Röd (borta) P-09


      17:30
    • 17:00

      Västerås IK P08:3 Gul (borta) P-09


      18:30
    • 17:00

      IFK Västerås FK F09 Vit (hemma) F-08/09


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning PF12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
      Annedal idrottsgård
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Heby Allmänna IF (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Arboga Södra IF (hemma) P-04


      13:00
    • 15:00

      Norbergs AIF P09-10 (hemma) P-09


      16:30
  • 15Sön
    • 10:00

      FC Europe Juniors (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Forsby FF F09 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:45

      Barkarö SK P08 Röd (borta) P-07


      12:45
    • 11:00

      Norrby Ik/Ekeby BK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 16:00

      Lillån FK / Rynninge IK (hemma) F-04/05


      18:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning PF12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Västerås SK FK U15 (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel Västerås SK -Skälby IP F-10/11


      14:00
    • 10:30

      Ekeby BK F04/05 (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P05 Blå (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Heby AIF (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 15:00

      Lillån FK (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Norrby SK P 08/09 (hemma) P-09


      16:30
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel i Västerås P-11


      14:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P08 Blå (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK F08/09 (borta) F-08/09


      13:00
    • 16:00

      IFK Askersund (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P06 Svart (borta) P-06


      18:00
    • 18:30

      Spelarmöte F-04/05


      19:30
    • 18:30

      Västerfärnebo AIK F07 (borta) F-06/07


      20:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning PF12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Barkarö SK (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Kiosk vid Loppis P-11


      14:00
    • 11:00

      Surahammars FK P08 Vit (hemma) P-09


      12:30
    • 13:30

      ÖSK Söder (borta) F-04/05


      15:30
    • 15:00

      Irsta IF P06 Grön (hemma) P-06


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Cup P-11


      15:00
    • 11:00

      Kiosk vid cupspel P-11


      15:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF 2 (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-04


      17:00
    • 14:00

      Forssa BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Syrianska IF Kerburan P04/05 (borta) P-05


      17:00
    • 17:00

      Kungsör BK F07/08 (hemma) F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Pizzakväll P-05


      19:00
  • 30Mån
    v.40