Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sala FF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 00:00

      FC Europe Juniors (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Poolspel i Fagersta P-11


      13:00
    • 10:00

      Match mot FC Europe Juniors P-09


      11:30
    • 11:30

      Skiljebo SK F07 (borta) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      Kopparberg BK Kopparberg BK F 15/17 (borta) F-04/05


      14:00
    • 14:30

      IK Franke P08 (borta) P-09


      16:00
    • 17:00

      Skiljebo SK P 08 Svart (hemma) P-08


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning Herrseniorer


      12:00
    • 10:00

      Ransta IK F08 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Lillån FK/Rynninge (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P05 (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Köping FF P09/P10 Vit (hemma) P-09


      16:30
  • 9Sön
    • 10:00

      Dingtuna GIF P09 (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Barkarö SK F-07/08 Röd (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:2 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Fagersta Södra (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      Bollkallar A-lagsmatch F-08/09


      17:00
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:00
      Annedal - Sala
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-06


      20:00
    • 19:00

      Västanfors IF FK F04-05 blå (hemma) F-04/05


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:00

      Matchvärdar A-lagsmatchen P-05


      21:00
    • 19:00

      Heby AIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Hamre F-10/11


      14:00
    • 11:30

      Västerås SK FK P05 (hemma) P-05


      13:30
    • 13:00

      Örebro SK (borta) P-04


      15:00
  • 16Sön
    • 08:15

      Poolspel P-11


      15:00
    • 11:00

      Tillberga IK Fotboll F 06-07 Tillberga F06-07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      IFK Askersund (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 17:00

      Norbergs AIF p05/06 (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Irsta IF P09 Svart (borta) P-09


      19:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Irsta IF P06 Grön (hemma) P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Gideonsbergs IF 2 (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      IFK Västerås FK P05 Blå (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Västerås SK FK P07 SVART (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Norbergs AIF F08-09 (hemma) F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Skiljebo SK P 08 Gul (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-04


      18:00
    • 16:30

      Västerås SK FK P09 Grön (hemma) P-09


      18:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Dalecarlia cup P-05


      00:00
    • 18:30

      IFK Västerås FK P06 Vit 2 (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Matchvärd F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-05

    • 08:00

      Järla (hemma) P-04


      09:00
    • 15:00

      Västerhaninge (hemma) P-04


      16:00
    • 17:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-05

    • 10:00

      Västanfors IF FK F09 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:20

      Ik Brage (hemma) P-04


      11:30
  • 30Sön