Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P09 Gul (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK F09 (borta) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F04 (borta) F-04/05


      13:00
    • 12:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 2 (borta) P-05


      14:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Västerås BK 30 P08 (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Västerås SK FK P07 GRÖNT (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Hallstahammars SK FK P06 Röd (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Vivalla SK (hemma) P-04


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Match P-08


      12:00
    • 10:00

      Fagersta Södra IK (hemma) P-09


      11:30
    • 11:30

      Skiljebo SK P 05 Gul 1 (hemma) P-05


      13:30
    • 14:30

      Bollkallar P-07


      17:00
    • 15:00

      Avesta AIK (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 12Sön
    • 10:30

      Köping FF P09 Svart mot Sala FF P09 Röd P-09


      12:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF F08-09 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Åkra FC (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Ekers if (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF F07 Vit (hemma) F-06/07


      16:00
    • 16:00

      Åkra FC P06 (borta) P-06


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:50

      Poolspel i Barkarö P-11


      13:30
    • 10:00

      IFK Västerås FK P07 Vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Kolsva IF P05-06 (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P06 (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P 09 Röd (hemma) P-09


      16:30
    • 15:00

      Fagersta Södra IK (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Poolspel Fagersta F-11


      15:00
    • 10:00

      Match P-08


      14:00
    • 10:30

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-08/09


      12:30
    • 12:00

      Barkarö SK P08 Röd (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Barkarö SK F03-05 (borta) F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Västerås SK (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Västerås BK 30 F07 (borta) F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Irsta IF P09 Grön (borta) P-09


      19:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Heby AIF (borta) P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Match P-08


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P06 Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 05 Svart /Röd (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Syrianska IF (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Vi är matchvärdar 25 maj Sala FF A-lag P-09


      17:00
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F07 Blå (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P07 Blå (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      IK Sturehov (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Götlunda IF Pf0708 (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Västerås IK P09:3 Svart (hemma) P-09


      16:30
    • 16:30

      Skiljebo SK P 09 Vit (hemma) P-09


      18:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 19:00

      Guldsmedsh.-Stråssa BK (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre