Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:30

      Skiljebo SK P04 Gul (borta) P-04


      20:30
  • 2Lör
    • 07:45

      Poolspel i Ramnäs lördag 2 juni P-09


      15:00
    • 11:00

      Sala FF - Västanfors F-08/09


      12:15
    • 11:00

      Irsta IF P06 Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Norrby IK P07 NIK/SK91/HSK Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel PF-11 PF-11


      14:10
    • 11:00

      Västerås IK P07:2 Gul (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Västanfors IF FK F07 Flickor 07 F07 (borta) F-06/07


      15:00
    • 13:00

      Fagersta Södra IK P05 Blå (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK F01-03 (borta) F-02/03


      16:00
    • 17:15

      Kolsva IF P03-04 (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Västerås BK 30 P04 (hemma) P-03


      20:00
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      IK Franke P06 (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P05 (hemma) P-05


      13:30
    • 14:45

      IK Franke P07 Vit (borta) P-07


      16:45
    • 15:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Herrseniorer


      17:00
    • 15:00

      SMÅIF/HOIF F02-03 (borta) F-02/03


      17:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Tortuna SK F07/08 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:30

      IK Oden P06 (hemma) P-06


      15:30
    • 16:00

      Skiljebo - Sala FF F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Irsta IF F05/06 Vit (borta) F-04/05


      18:00
    • 17:15

      Barkarö SK P04 (hemma) P-04


      19:15
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning och dopp i Månsan om det är ok väder! P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
      Lärkan Friidrottsplan
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Irsta IF P06 Grön (borta) P-06


      12:00
  • 17Sön
    • 08:30

      Poolspel hemma P-09


      14:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F07 Blå (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Västanfors IF FK F04 F04/05 2 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK (hemma) P01-02


      13:00
    • 13:00

      IFK Västerås FK P05 Blå (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Poolspel PF -11 i Sala PF-11


      18:00
    • 15:00

      Söderhamns FF (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      SMÅIF/HOIF F02-03 (hemma) F-02/03


      19:00
    • 17:15

      Syrianska IF Kerburan P04 (hemma) P-03


      19:15
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Örebro SK Söder 2 (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      FC Europe Juniors (hemma) P01-02


      21:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
    • 19:00

      Tillberga IK Fotboll P07 (borta) P-07


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Västerås IK P07:2 Svart (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:45

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 Vit (hemma) P-06


      19:45
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Bollkallar samt kiosk P-07


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Fagersta Södra IK 1 (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Barkarö SK F07 Röd (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P06 Vit (borta) P-06


      13:30
    • 15:00

      Skiljebo SK P06 Grön (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Sala FF - VIK F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Norbergs AIF P03-04 (borta) P-03


      17:00
    • 19:00

      Fagersta Södra IK (hemma) P01-02


      21:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 19:00

      Syrianska IF Kerburan P05/06 Vit (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Askersund/Skyllberg 2 (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 15:00

      Aroscupen F-04/05


      00:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Aroscupen F-04/05

    • 10:00

      Klas Ingessons Minnescup 2018 P-05


      00:00
    • 19:30

      Slätta SK (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Aroscupen F-04/05

    • Heldag

      Klas Ingessons Minnescup 2018 P-05

    • 08:15

      Parkeringsvakter under Silvergruvans dagar F-02/03


      00:00