Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå AIK Hockey

Följ

Skellefteå AIKHockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 09:30

      Träning U13


      10:30
    • 11:00

      Träning U13


      12:15
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:00

      Luleå Hockey (hemma) U15


      15:00
    • 14:00

      Träning U15


      15:00
    • 14:15

      Träning U14


      15:15
    • 14:30

      Träning U16


      15:45
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 3Tor
    • 10:00

      Träning U13


      11:15
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:30

      Träning U16


      15:30
    • 15:45

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U20


      17:15
    • 16:30

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U15


      18:30
    • 17:30

      Träning U20


      18:30
    • 18:00

      Lagmöte Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 4Fre
    • 10:00

      Träning U13


      11:15
    • 12:00

      Träning U20


      13:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:45

      Träning U16


      15:45
    • 15:00

      Träning U11


      16:15
    • 15:30

      Träning U12


      16:45
    • 15:30

      Träning U15


      16:30
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 16:30

      Träning U14


      17:45
    • 17:00

      Träning U15


      18:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
  • 5Lör
    • 01:00

      Luleå HF (hemma) Dam


      00:00
    • 08:00

      Cup Clemensnäs U11


      00:00
    • 09:00

      Träning U15


      10:00
    • 10:00

      Friåka U13


      19:00
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 10:15

      Träning U15


      11:30
    • 11:00

      Mora IK (borta) U20


      13:00
    • 13:00

      Träning U14


      14:15
    • 14:45

      Träning U14


      15:45
    • 15:30

      Timrå IK (hemma) U16


      17:30
    • 16:30

      50/50 U12


      20:00
    • 18:00

      Pausmatch 5/1 U10


      19:00
    • 18:00

      Kioskvagnen AIK-Färjestad U15


      20:30
  • 6Sön
    • 00:00

      Cup Clemensnäs U11


      16:00
    • 08:00

      Träning U10


      09:30
    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 09:30

      Träning TreKronor -12/-13


      10:30
    • 10:30

      Träning U12


      11:45
    • 10:45

      Träning TreKronor -11


      11:45
    • 11:00

      Brynäs IF (borta) U20


      13:00
    • 12:00

      Träning U12


      13:00
    • 12:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U14


      14:00
    • 12:15

      Träning U14


      13:30
    • 14:00

      Tegs SK Röd (borta) U15


      15:00
    • 14:30

      Träning U16


      15:30
    • 16:00

      Träning U16


      17:15
    • 16:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U14


      18:00
  • 7Mån
    v.2
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:45
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning TreKronor -12/-13


      19:10
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:15

      Träning U15


      20:15
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:45

      Träning U15


      22:00
  • 9Ons
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 16:30

      Träning U20


      17:45
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      18:45
    • 18:00

      Föräldramöte U10


      19:00
    • 18:00

      Föäldramöte U10


      19:00
    • 18:00

      Träning TreKronor -11


      19:10
    • 18:15

      Träning U12


      19:15
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning U12


      17:30
    • 16:30

      Träning U9


      17:40
    • 16:45

      Träning U20


      18:00
    • 18:00

      Träning U10


      19:10
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Powerbreak U14


      21:00
    • 19:00

      Kioskvagnen AIK-Djurgården U15


      20:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
  • 11Fre
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 13:00

      Friåkning för alla oavsett föreningstillhörighet Skellefteå AIKHockey


      15:15
    • 15:15

      Teknikträning för alla oavsett föreningstillhörighet Skellefteå AIKHockey


      16:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
  • 12Lör
    • 08:45

      Träning U10


      09:45
    • 09:45

      Träning U13


      10:45
    • 09:45

      Träning U11


      11:00
    • 11:00

      Träning U20


      12:15
    • 11:15

      Träning U11


      11:45
    • 11:15

      Träning U13


      13:00
    • 12:00

      IF Björklöven (hemma) U16


      13:00
    • 12:00

      IF Björklöven (hemma) U16


      14:00
    • 12:30

      Träning U20


      13:30
    • 13:15

      Träning Dam


      14:30
  • 13Sön
    • 09:30

      Träning TreKronor -12/-13


      10:30
    • 09:30

      Träning U9


      10:45
    • 09:30

      Träning U14


      10:45
    • 10:45

      Träning TreKronor -11


      11:45
    • 12:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U16


      14:00
    • 12:15

      Bolidens FFI (hemma) U10


      13:45
    • 13:00

      IF Björklöven (borta) Dam


      15:00
    • 13:15

      IF Björklöven Vit (borta) U13


      15:15
    • 13:45

      Skellefteå AIK vit (hemma) U12


      15:00
    • 15:00

      Träning U11


      16:00
    • 15:15

      IF Björklöven Grön (borta) U13


      17:15
    • 15:15

      Träning U12


      16:15
    • 16:00

      Timrå IK (borta) U20


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 18:30

      Clemensnäs HC (hemma) U14


      20:30
  • 14Mån
    v.3
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:45
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Träning U15


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U14


      22:00
    • 21:00

      Träning U15


      22:15
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:00
    • 18:00

      Träning TreKronor -12/-13


      19:10
    • 18:00

      Föräldramöte U13


      19:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 16Ons
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 15:00

      Teknikträning för alla oavsett föreningstillhörighet Skellefteå AIKHockey


      16:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:45
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Friskare träning Ledarsidan


      20:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:00
    • 18:00

      Träning TreKronor -11


      19:10
    • 18:15

      Träning U12


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      21:00
    • 19:45

      Skellefteå AIK Dam (borta) U14


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning U12


      17:30
    • 16:45

      Träning U20


      17:45
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:30

      Försäljning 50/50-lotter U14


      21:30
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Powerbreak U14


      21:00
    • 19:00

      Kioskvagnen AIK-Växjö U15


      20:30
    • 19:00

      50/50 AIK-Växjö U15


      20:30
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 18Fre
    • 07:30

      Träning U20


      08:00
    • 13:00

      Friåkning för alla oavsett föreningstillhörighet Skellefteå AIKHockey


      15:15
    • 15:15

      Teknikträning för alla oavsett föreningstillhörighet Skellefteå AIKHockey


      16:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Träning U9


      17:40
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 19:00

      Södertälje SK (borta) U20


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Clemensnäs HC (borta) U14


      21:45
  • 19Lör
    • 00:00

      Individuell fys Dam


      00:00
    • 09:00

      Tegs SK Hockey Ungdom Svart (hemma) U11


      17:00
    • 09:15

      Träning U12


      10:30
    • 09:30

      Träning U16


      10:45
    • 10:45

      Sammandrag Teg U11


      16:45
    • 10:45

      Träning U12


      11:45
    • 10:45

      Tegs SK Hockey Ungdom Röd (hemma) U11


      11:45
    • 11:00

      Träning U16


      12:00
    • 12:15

      Tegs SK Hockey Ungdom Svart (hemma) U11


      13:15
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 13:00

      Västerås IK (borta) U20


      15:00
    • 13:45

      Tegs SK Hockey Ungdom Röd (borta) U11


      14:45
    • 14:00

      IF Björklöven Grön (hemma) U13


      16:00
    • 14:15

      Träning U14


      15:15
    • 15:15

      Tegs SK Hockey Ungdom Svart (borta) U11


      16:15
    • 16:00

      IF Björklöven Vit (hemma) U13


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 09:30

      Träning TreKronor -12/-13


      10:30
    • 10:30

      Träning U13


      11:30
    • 10:45

      Träning TreKronor -11


      11:45
    • 11:00

      MG/Arvidsjaur HC 05 (borta) U14


      13:00
    • 12:00

      IF Björklöven (borta) U16


      13:00
    • 12:00

      IF Björklöven (borta) U16


      14:00
    • 12:00

      Färjestad BK (borta) U20


      14:00
    • 12:00

      Lycksele SK (borta) U11


      14:30
    • 12:30

      Skellefteå AIK Grön (hemma) U9


      13:30
    • 12:30

      Skellefteå AIK Röd (hemma) U9


      13:30
    • 12:30

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U9


      13:30
    • 12:30

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U9


      13:30
    • 13:45

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U11


      14:45
    • 14:15

      MG/Arvidsjaur HC 05 (borta) U14


      16:15
    • 15:15

      Träningsmatch U10


      16:30
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      IF Björklöven Svart (hemma) U15


      19:00
  • 21Mån
    v.4
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Träning U11


      18:00
    • 18:15

      Träning U15


      19:15
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:15
    • 18:00

      Träning TreKronor -12/-13


      19:10
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Skellefteå AIK 05 Svart (hemma) U14


      21:30
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 23Ons
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning TreKronor -11


      19:10
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:00

      Kågedalens AIF (borta) U12


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      20:45
    • 19:30

      Träning U15


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:15
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Träning U12


      17:30
    • 16:45

      Träning U20


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:15
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
  • 25Fre
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:45

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Luleå (hemma) U14


      19:00
    • 17:15

      Luleå Hockey (hemma) U15


      18:15
  • 26Lör
    • 08:00

      Kustserien U14


      00:00
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 10:15

      Clemensnäs HC (hemma) U11


      11:15
    • 10:30

      Träning U13


      11:30
    • 10:30

      Träning U9


      11:45
    • 11:45

      MODO Hockey (borta) U15


      12:45
    • 11:45

      Kågedalens AIF (hemma) U11


      12:45
    • 12:00

      MODO Hockey (borta) U14


      13:00
    • 12:00

      IF Malmö Redhawks (hemma) U20


      14:00
    • 12:30

      KAIF (hemma) U10


      13:45
    • 12:45

      Luleå HF (borta) U16


      14:45
    • 13:15

      Clemensnäs HC tjej (hemma) U12


      14:30
    • 16:30

      50/50 U12


      20:00
    • 17:30

      Powerbreak U14


      20:00
    • 17:30

      Timrå IK (borta) U14


      18:30
    • 18:00

      Kioskvagnen AIK-Örebro U15


      20:30
    • 19:45

      Timrå IK (borta) U15


      20:45
  • 27Sön
    • 00:00

      Kustserien U14


      19:00
    • 09:15

      IF Björklöven (hemma) U15


      10:15
    • 09:15

      IF Björklöven (hemma) U14


      10:15
    • 09:30

      Träning TreKronor -12/-13


      10:30
    • 10:45

      Träning TreKronor -11


      11:45
    • 11:00

      Åsele IK (borta) U13


      13:00
    • 12:00

      Rögle BK (hemma) U20


      14:00
    • 12:00

      Träning U10


      13:15
    • 12:15

      Träning U9


      13:30
    • 13:30

      Träning U11


      14:45
    • 14:00

      Åsele IK (hemma) U13


      16:00
    • 15:00

      Träning U11


      16:00
    • 15:15

      Bolidens FFI (hemma) U12


      16:30
  • 28Mån
    v.5
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:30

      Träning U20


      18:00
  • 29Tis
    • 19:00

      Kågedalens AIF (borta) U11


      20:00
    • 19:00

      Kioskvagnen AIK-Rögle U15


      20:30
  • 30Ons
    • 08:00

      Träning U20


      10:15
    • 16:30

      Träning U20


      17:45
  • 31Tor
    • 16:45

      Träning U20


      17:45
    • 18:15

      Träning U20


      19:30