Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 08:00

      MOAB cupen - konstgräs P-08


      16:00
    • 08:30

      Adolfsberg Svart (hemma) P-08


      09:00
    • 10:30

      Katrineholm Gul (borta) P-08


      11:00
    • 13:00

      Eker Vit (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 13:15

      Adolfsberg IK (borta) F-10


      14:45
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:30

      ÖSK Svart (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning U19 Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Kåbe-Mattan Cup 2020 F-10

    • 09:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Degerfors U19 Dam


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      IK Sturehov (borta) Herrlaget


      15:00
    • 13:15

      Rävåsens IK (hemma) Damlaget


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch F16


      17:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning F16


      12:00
    • 09:00

      Liten invitational F-06/07


      17:00
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 16:00

      KB Karlskoga (hemma) U15 Herr


      18:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning U15 Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:15

      BK Forward (hemma) Herrlaget


      21:15
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Askersund U19 Dam


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto på ICA Maxi Eurostop F-06/07


      17:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:15

      IFK Västerås FK (hemma) Damlaget


      15:00
    • 15:15

      Dagsbergs IF (hemma) Herrlaget


      17:15
  • 15Sön
    • Heldag

      Moabcupen P-10

    • 09:00

      Liten invitational 2 F-06/07


      17:00
    • 10:00

      Täcka upp för Rävåsen som inte kommer F-06/07


      16:00
    • 10:00

      9 manna matcher med F06 F-08/09


      16:00
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA Maxi Eurostop F-06/07


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch F16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 16:30

      Karlslund (hemma) U15 Herr


      18:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 07:00

      Big Mac Cup F-06/07


      21:00
    • 09:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Syrianska F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch F16


      11:45
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Pålsboda U19 Dam


      15:00
    • 15:00

      Träning Damlaget


      17:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Gimonsnäs Umeå IF F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 11:00

      Distriktslagsmatch x2 F16


      15:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 14:00

      Träning F-06/07


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning U19 Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
      Pettersberg Konstgräs
      Anteckning: Träning på konstgräset. Kom i tid så att alla är klara tills dess att vi börjar.
    • 18:30

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Lagaktivitet F16

    • 09:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch mot Nora U19 Dam


      12:00
    • 10:30

      Utdelning Boinsikt F-06/07


      12:30
    • 10:50

      Bingolotto ICA Maxi Eurostop F-08/09


      17:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:15

      Ösk vit (borta) P-08


      14:30
    • 15:00

      Träningsmatch mot Islingby F-06/07


      17:00
    • 15:15

      Hertzöga BK (hemma) Damlaget


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 10:30

      IK Sturehov (hemma) U15 Herr


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA Maxi Eurostop F-08/09


      17:00
    • 11:00

      Träningsmatch F16


      13:00
    • 11:20

      Träningsmatch i Nykvarn F-06/07


      18:00
    • 11:45

      Träningsmatch IK Sturehov F-08/09


      13:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 12:00

      Träning F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Träning F-06/07


      13:00
    • 12:00

      IFK Kumla (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Utdelning Boinsikt F-06/07


      14:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch KIF-RIK P09


      18:00
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis