Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • Heldag

      Örebro Syrianska Cupen Futsal F-10

    • 07:30

      Degerforscupen P-08


      18:00
    • 08:00

      Örebro Syrianska Cupen F-09 F-08/09


      12:00
    • 09:00

      ÖSK FK Vit (borta) P-08


      09:20
    • 10:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      11:30
    • 10:20

      IF Eker Svart (hemma) P-08


      10:40
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:40

      Degerfors Ungdom Röd (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Örebro Syrianska cupen F-08 F-08/09


      18:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      TBD1 (hemma) P-08


      17:00
    • 13:00

      TBD2 (hemma) P-08


      17:00
    • 13:00

      TBD3 (hemma) P-08


      17:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
    • 16:00

      Liten fu5al invitational F-06/07


      20:00
  • 2Sön
    • 10:00

      IFK Kumla (hemma) U15 Herr


      12:00
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 16:00

      Träning U19 Dam


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Träningshelg F-08/09

    • 06:30

      Rimbo futsalcup F-06/07


      21:00
    • 10:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) Herrlaget


      16:00
    • 16:00

      Liten fu5al invitational F-06/07


      20:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Träningshelg F-08/09

    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Träning U19 Dam


      17:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Möte ungdomsutskott P1213


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      11:30
      Pettersbergs IP - Konstgräs
      Samlingsinformation: Pettersbergs IP
      Samlingstid: 09:45
    • 10:15

      Karlslund IK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotter P1213


      17:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      IFK Eskilstuna (hemma) Herrlaget


      15:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning P1213


      11:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotter P1213


      17:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 16:00

      Träning U19 Dam


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      11:30
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Värmbol FC (hemma) Herrlaget


      15:00
  • 23Sön
    • 09:30

      Träningsmatch P1213


      11:00
    • 13:00

      Träning F-05


      16:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning U15 Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Lördagsträning med fokus F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 15:30

      Träningsmatcher mot Syrianska P1213


      18:00