Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 00:00

      Träningsläger F10 F-10


      12:00
    • 08:45

      Seriematch P-08


      12:15
    • 09:15

      Seriespel 7mot7 omg. 6 F-08/09


      12:15
    • 10:00

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Vretstorps IF (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Poolspel P-11


      13:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:20

      IK Sturehov Svart (hemma) P-08


      12:15
    • 11:20

      BK Forward 2 (borta) F-08/09


      13:20
    • 13:00

      Match P09


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Skyllbergs IK Blå (borta) P05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      ÖSK Söder 1 (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      KIF Örebro DFF 1 (borta) F-06/07


      20:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte P09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning P05/06


      19:00
    • 18:00

      Match med 06 F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      HOIF/SMÅ IF (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Scandinavian FC Örebro (borta) U-Dam


      20:15
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:30

      Adolfsbergs IK 2 (borta) F-06/07


      21:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      IFK Askersund (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      Träning F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Fjugesta IF 1 (hemma) P05/06


      14:00
    • 13:00

      Bolltjejer F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Gå på match F-05


      18:00
    • 14:00

      QBIK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Carlstad United BK (borta) Herrlaget


      17:00
    • 18:00

      Match med 06 F-05


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Poolspel P-1213


      14:00
    • 10:00

      BK Forward 1 (hemma) P05/06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      14:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Skyllbergs IK (hemma) U-Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Avstämningsmöte - RIK Styrelse F-06/07


      20:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Rynninge IK (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Rynninge IK (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Tjejkväll Damlaget


      20:00
    • 17:30

      Flick- och damträff F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Rynninge IK Flick & Dam träff F-08/09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      RIK Flick & Dam träff F-10


      19:30
    • 17:30

      Tjejkväll U-Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
      Grenadjärvallen
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Seriespel 7mot7 omg. 7 F-08/09


      20:15
    • 18:00

      Garphyttans IF (hemma) F-08/09


      20:00
    • 19:20

      Hovsta IF 3 (borta) F-08/09


      21:20
  • 14Lör
    • 09:15

      Seriematch P-08


      12:15
    • 09:30

      Mosjö SK (hemma) F-10


      14:00
    • 10:00

      IFK Kumla Röd (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:50

      Bingolotto V37 F-06/07


      17:00
    • 11:00

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Nora BK 1 (borta) P05/06


      13:00
    • 11:20

      Fellingsbro GOIF (hemma) P-08


      12:15
    • 14:00

      Ornäs BK (borta) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P09


      19:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 18:00

      Match med 06 F-05


      19:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Kioskförsäljning P-08


      14:00
    • 09:00

      Poolspel P-10


      13:00
    • 09:00

      Seriespel 7mot7 omg. 7 F-08/09


      12:15
    • 09:15

      Seriematch P-08


      13:45
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Örebro SK Söder 1 Vit (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Match P09


      13:00
    • 10:50

      Bingolotto V37 F-06/07


      17:00
    • 11:20

      IFK Lindesberg 2 (hemma) F-08/09


      13:20
    • 12:40

      Lillån FK Grön (borta) P-08


      13:40
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P05/06


      19:30
    • 17:30

      Latorps IF (borta) Herrlaget


      19:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Kurdiska FF Örebro (borta) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Ny matchtid mot Kurdiska F-06/07


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • Heldag

      Poolspel F-11/12

    • 09:00

      Poolspel P-1213


      14:00
    • 10:00

      Poolspel P-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel F-11/12


      14:00
    • 11:00

      Match mot Romfartuna del 2 U-Dam


      12:00
    • 11:00

      ÖSK Söder 1 (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK 3 (borta) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      BK Forward 1 (hemma) P05/06


      14:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Avesta AIK (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Nyköpings BIS (borta) Herrlaget


      17:00
  • 22Sön
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 13:30

      BK Forward Gul (hemma) P05/06


      15:30
    • 14:00

      Utdelning Boinsikt F-06/07


      14:00
    • 16:00

      Garphyttans IF (hemma) U-Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) F-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Ledarträff P-11


      21:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Skyllbergs IK Blå (borta) P05/06


      19:30
  • 28Lör
    • 08:50

      Seriespel 7mot7 omg. 8 F-08/09


      12:15
    • 09:00

      Poolspel P-1213


      13:00
    • 09:15

      Seriematch P-08


      12:15
    • 09:30

      Laxå IF (hemma) F-10


      13:30
    • 10:00

      Säsongens sista poolspel P-10


      14:00
    • 10:00

      Mariebergs IK (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Örebro SK FK Svart (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:50

      Bingolotto ICA-Maxi F-08/09


      17:10
    • 11:00

      KIF Örebro DFF 3 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:20

      IF Eker Örebro Svart (hemma) P-08


      12:15
    • 11:20

      Lillån FK 2 (borta) F-08/09


      13:20
    • 14:00

      Match P09


      17:00
    • 15:45

      ÖSK Söder 2 Svart (borta) F-06/07


      17:45
    • 16:00

      Smedjebackens FK (hemma) Damlaget


      18:00
    • 16:00

      Bollflickor F-05


      18:00
    • 18:00

      Match med 06 F-05


      19:00
  • 29Sön
    • 08:50

      Seriespel 7mot7 omg. 8 F-08/09


      12:15
    • 09:15

      Seriematch P-08


      12:15
    • 10:00

      IFK Hallsbergs FK (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Örebro SK Söder 2 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA MAxi F-08/09


      17:10
    • 11:00

      Garphyttans IF Blå (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:20

      Lillån FK Vit (borta) P-08


      12:15
    • 11:20

      IK Sturehov 2 (hemma) F-08/09


      13:20
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK 2 (borta) U-Dam


      15:00
    • 13:00

      Team TG FF (borta) Herrlaget


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 30Mån
    v.40