Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotter P-1213


      17:00
    • 14:00

      Örebro SK FK Vit (borta) P05/06


      16:00
    • 15:00

      QBIK (borta) Damlaget


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Lekebergs IF (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Match P09


      13:00
    • 11:00

      Seriematch med Lillån U-Dam


      13:00
    • 11:00

      Bemaning bingolotter P-1213


      17:00
    • 14:00

      Bollkalle P09


      17:00
    • 15:00

      Karlslunds IF HFK (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 15:45

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Match nivå 1 mot Kumla F-06/07


      20:00
    • 18:30

      IFK Kumla Vit (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 08:45

      Seriespel 7mot7 Omg 4 F-08/09


      12:15
    • 09:20

      Seriematcher P-08


      12:15
    • 10:00

      IK Sturehov Röd (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P05/06


      12:00
    • 10:00

      Garphyttans IF (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 3 P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:20

      IK Sturehov Blå (hemma) P-08


      12:20
    • 11:20

      IK Sturehov 2 (hemma) F-08/09


      13:20
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Poolspel P-1213


      14:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Poolspel P-11


      13:00
    • 10:00

      ÖLFF Spelarutbildningsläger F06 F-06/07


      00:00
    • 10:00

      Match P09


      13:00
    • 11:00

      Seriematch med Lillån U-Dam


      13:00
    • 14:00

      Ornäs BK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Bollflickor F-05


      16:00
    • 14:30

      Seriematcher P-08


      17:30
    • 15:20

      Adolfsbergs IK Röd (borta) P-08


      16:20
    • 16:00

      BK Forward (borta) Herrlaget


      18:00
    • 16:40

      Adolfsbergs IK Gul (hemma) P-08


      17:40
  • 9Sön
    • 00:00

      ÖLFF Spelarutbildningsläger F06 F-06/07


      16:00
    • Heldag

      Poolspel F-11/12

    • 10:00

      Träning P05/06


      12:00
    • 10:00

      Kopparberg BK (borta) F-10


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch F-05


      15:30
    • 15:45

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Adolfsbergs IK (hemma) U-Dam


      18:00
    • 18:00

      Ledarmöte F-06/07


      00:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Match med Glanshammar mot Garphyttan(hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Adolfsbergs IK 3 (hemma) P05/06


      20:30
    • 19:00

      Scandinavian FC Örebro (borta) Herrlaget


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
      Pettersberg
    • 17:30

      Utdelning Boinsikt F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Karlslunds IF HFK 1 (hemma) P05/06


      20:30
    • 18:30

      ÖSK Söder 2 Svart (hemma) F-06/07


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Roslagscupen F-06/07

    • 08:00

      Östhammars SK Vit (borta) F-06/07


      09:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 11:15

      Gimo IF (borta) F-06/07


      12:15
    • 14:00

      Nyköpings BIS (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:30

      Östhammars SK Röd (hemma) F-06/07


      15:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Roslagscupen F-06/07


      19:00
    • 09:10

      Östhammars SK Röd (hemma) F-06/07


      10:10
    • 13:00

      Bolltjejer F-06/07


      16:00
    • 13:00

      Seriespel 7mot7 omg. 4 F-08/09


      16:30
    • 13:00

      Bolltjejer F-08/09


      16:00
    • 13:50

      Gimo IF (hemma) F-06/07


      14:50
    • 14:00

      Avesta AIK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Seriematch med Lillån U-Dam


      16:00
    • 14:00

      Sommarfest P09


      20:00
    • 14:20

      Kopparberg BK (borta) F-08/09


      16:20
    • 15:40

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) F-08/09


      17:40
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Garphyttans IF (borta) U-Dam


      18:00
    • 16:00

      Örebro SK FK Vit (borta) P05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Adolfsbergs IK F10 (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:30
    • 18:30

      KIF Örebro DFF 2 (borta) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Match nivå 1 mot ÖSK F-06/07


      20:30
    • 18:30

      ÖSK Söder 1 (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      HOIF/SMÅ IF (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:15

      Match med Glanshammar mot ÖSK(borta) F-06/07


      21:15
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Bodens BK FF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Smedjebackens FK (borta) Damlaget


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Match nivå 1 mot Nora F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 19:00

      Nora BK (borta) F-05


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:20

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Glanshammars IF/Rynninge (borta) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Lillån FK 1 Grön (hemma) P05/06


      20:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Teoripass med Khilen P05/06


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan för Örebrocupen F-06/07

    • 07:00

      Örebrocupen F-06/07


      00:00
    • 08:00

      Örebrocupen U-Dam


      00:00
    • 08:15

      Örebrocupen dag1 P-08


      12:00
    • 09:00

      Ursvik IK 1 svart (borta) P05/06


      10:00
    • 11:00

      Enskede IK 2 (hemma) F-06/07


      12:00
    • 13:00

      Örebrocupen 28-30 juni -19 P09


      16:00
    • 14:00

      IFK Örebro (hemma) P05/06


      15:00
    • 16:00

      Örebrocupen F-05


      00:00
    • 16:00

      FC Honka 1 (borta) F-06/07


      17:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Örebrocupen F-06/07

    • Heldag

      Örebrocupen U-Dam

    • Heldag

      Örebrocupen F-05

    • Heldag

      ÖrebroCupen F-10

    • 08:00

      Skå IK (borta) F-06/07


      09:00
    • 09:00

      Örebrocupen 28-30 juni -19 P09


      12:00
    • 10:00

      SAPA (borta) P05/06


      11:00
    • 12:15

      Örebrocupen dag2 P-08


      16:00
    • 14:00

      Säffle FF (borta) Damlaget


      16:00
    • 14:40

      Örebrocupen P-10


      00:00
    • 16:00

      Karlstad BK (borta) Herrlaget


      18:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Örebrocupen F-06/07


      19:00
    • 00:00

      Örebrocupen U-Dam


      19:00
    • 00:00

      Örebrocupen F-05


      19:00
    • Heldag

      ÖrebroCupen F-10

    • 00:00

      Örebrocupen P-10


      15:00
    • 08:15

      Örebrocupen dag3 P-08


      12:00
    • 14:00

      Örebrocupen 28-30 juni -19 P09


      17:00
    • 18:30

      Rynninge IK Vit (hemma) P05/06


      20:30