Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Rik-möte P09


      20:00
    • 17:30

      Möte F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Akut framtidsmöte Rynninge IK


      20:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:30

      AKUT FRAMTIDSMÖTE F-05


      20:30
    • 19:30

      Möte om Rynninges framtid P-08


      21:00
    • 19:30

      Möte om Rynninge IK's framtid F-06/07


      20:30
    • 19:30

      Möte om RIK:s framtid P-10


      20:30
    • 19:30

      Möte F-08/09


      20:30
    • 19:30

      ”AKUT Framtidsmöte för Rynninge IK – Tisdag 2/4 F-10


      20:30
    • 19:30

      Akut möte ang Rynninges framtid P-1213


      20:30
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      18:20
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:30

      Garderob Conventum F-11/12


      23:30
    • 18:00

      Vårsäsongen U-Dam


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Stockholm Sverige - Tyskland F-03/04

    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Brommapojkarna P06-1 (borta) P05/06


      11:10
    • 10:50

      Bingolotto F-06/07


      17:10
    • 12:00

      Karlslund (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:30

      Bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Akropolis IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:30

      Hammarby Akademi P-06 (hemma) P05/06


      17:30
  • 7Sön
    • Heldag

      Stockholm Sverige - Tyskland F-03/04

    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 10:00

      IF Eker Örebro (borta) P-08


      11:00
    • 10:50

      Bingolotto F-06/07


      17:10
    • 11:15

      Träningsmatch BK Forward P-11


      15:00
    • 11:45

      Match med Glanshammar F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch grupp 2 F-06/07


      16:00
    • 14:00

      Träningamatch U-Dam


      16:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch U-Dam


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      KIF Örebro DFF (hemma) Damlaget


      13:15
    • 14:45

      Träning F-06/07


      18:00
  • 14Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      FBK P05-11-manna (hemma) P05/06


      10:40
    • 10:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 11:00

      FBK P05-9-manna (borta) P05/06


      12:10
    • 12:00

      Lillån FK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Gefle IF FF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
      Pettersberg konstgräset
      Anteckning: Vi behöver veta vilka som tränar på lovet. Anmäl er snarast.
      Vi tränar ute på konstgräset. Kom ca 15 minuter innan, så att du är klar till träningsstart.
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Extra påskträning F-06/07


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:50

      Bingolotto V14 F-08/09


      17:00
  • 21Sön
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning P05/06


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto V14 F-08/09


      17:00
  • 22Mån
    v.17
    • 11:00

      Träning P05/06


      13:00
    • 13:15

      KIF Örebro DFF (borta) Damlaget


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch U-Dam


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning med 08 F-06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Karlslunds IF HFK 1 (borta) P05/06


      20:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Gräsfördelningsmöte F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Gräsfördelningsmöte F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träningsmatch F-05


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-06/07

    • 08:50

      Hovsta IF (borta) P05/06


      09:50
    • 09:00

      Träning F-08/09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:30

      Träning F-05


      17:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08


      17:00
    • 11:00

      Bingolotter Ica maxi eurostop P05/06


      00:00
    • 12:10

      IFK Skövde Blå (hemma) P05/06


      13:10
    • 13:00

      Bolltjejer F-08/09


      16:00
    • 14:00

      Säffle FF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 15:30

      Halvorstorp IS (borta) P05/06


      16:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Kristinehamnscupen F-06/07


      19:00
    • 00:00

      Bingolotter Ica maxi eurostop P05/06


      17:00
    • Heldag

      Kvicksundscupen F-06/07

    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 11:00

      Bemanning Bingolotto P-08


      17:00
    • 12:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Team TG FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Scandinavian FC Örebro (hemma) U-Dam


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis