Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Träning P05/06


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      IK Viljan Strängnäs (hemma) Damlaget


      14:00
    • 13:00

      Assyriska FF (borta) Herrlaget


      17:00
  • 3Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 11:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 16:00

      Träningsmatch U-Dam


      19:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte 2019 F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 10:15

      IFK Hallsberg FK (hemma) Damlaget


      12:00
    • 10:40

      Degerfors IF (borta) P05/06


      11:40
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Bråtens IK Blå (hemma) P05/06


      13:00
    • 13:20

      Degerfos IF U P13 (hemma) P05/06


      14:20
    • 14:00

      Yxhults IK (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 10:00

      Frövi IK (borta) P-08


      11:00
    • 11:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 12:00

      Träning P05/06


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 20:00

      Föräldramöte P-08


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:00

      IFK Göteborg Fotbollsakademi (borta) P05/06


      19:00
      Karlslundarena konstgräs
      Serie: Karlslundscupen
      Anteckning: Vi har anmält oss till Karslundscupen 11 manna som spelar 15 - 17/3
      garanterat 5 matcher (2 x 25 min) med 3-
      domarssystem.
      Resultat och referat
  • 16Lör
    • 08:45

      Big Mac Cup F-06/07


      00:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF (borta) P05/06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:15

      Lillåns miniturnering P09


      13:00
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Sala FF (hemma) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      QBIK (hemma) Damlaget


      14:00
    • 13:15

      IFK Örebro (borta) Herrlaget


      15:00
    • 15:00

      Örebro SK (hemma) P05/06


      16:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF:blå (borta) F-06/07


      17:00
    • 16:15

      Laxå IF 2 (hemma) P-08


      17:00
    • 19:00

      Brommapojkarna 05_2 (borta) P05/06


      20:00
    • 20:40

      Tillberga IK Fotboll (borta) F-06/07


      21:40
  • 17Sön
    • 00:00

      Big Mac Cup F-06/07


      19:00
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 11:00

      Rävåsencup F-05


      18:00
    • 11:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 12:40

      Gideonsbergs IF:vit (borta) F-06/07


      13:40
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Gideonsbergs IF:blå (hemma) F-06/07


      18:00
    • 18:00

      IFK Kumla Röd (borta) P-08


      18:20
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      ÖLFF Gruppsamordningsmöte 2019 F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:15

      ÖLFF Gruppsamordningsmöte 2019 F-08/09


      20:45
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:30

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Italia 2021 - ÖBO Boinsikt F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch U-Dam


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (borta) Herrlaget


      19:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 14:15

      Moab Cupen (Utomhus, konstgräs) P-08


      18:30
    • 14:55

      BK Forward Gul (hemma) P-08


      15:15
    • 15:20

      Karslunds IF Blå (borta) P-08


      15:40
    • 16:15

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) P-08


      16:35
    • 17:00

      Garderob Conventum F-11/12


      20:00
    • 17:05

      Katrineholms AIK 2 (borta) P-08


      17:25
    • 18:00

      IFK Kumla Röd (borta) P-08


      18:20
    • 18:30

      VSK P13 (hemma) P05/06


      20:00
  • 24Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-05


      12:00
    • 11:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 12:00

      Träning P05/06


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P05/06


      20:00
    • 18:15

      Sköllersta IF (borta) Damlaget


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Helgaktiviteter med Solentuna FK-Vaxmora F-06/07


      00:00
    • 10:15

      IF Eker Örebro (hemma) Damlaget


      12:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:30

      Sollentuna P06 (hemma) P05/06


      13:00
    • 14:00

      Sollentuna P05 (hemma) P05/06


      15:30
    • 14:00

      Åtvidabergs IF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Helgaktiviteter med Solentuna FK-Vaxmora F-06/07


      15:00
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-05


      12:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 12:00

      Träning P05/06


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch U-Dam


      17:00
    • 15:30

      Lagaktivitet F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00