Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:00

      Minicupen 2019 Lillån F-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto P-11


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:30

      Lillån F09 (hemma) F-08/09


      16:30
    • 14:00

      Bingolotto P-11


      17:00
    • 14:15

      Träning P-08


      16:00
    • 15:30

      Lillån F08 (hemma) F-08/09


      20:30
    • 15:45

      Träning F-06/07


      19:00
  • 3Sön
    • 08:00

      Syrianska (borta) F-08/09


      12:00
    • 08:30

      Träning P-1213


      09:30
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto P-11


      14:00
    • 14:00

      Bingolotto P-11


      17:00
    • 17:15

      Lekebergs IF (borta) P-08


      18:00
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 21:00

      Träning U-Dam


      22:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:30

      Träning U-Dam


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      IFK Kumla (borta) F-08/09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Försäljning av bingolotto F-11/12


      17:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 15:45

      Träning F-06/07


      18:00
  • 10Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 11:00

      Försäljning av bingolotto F-11/12


      17:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:45

      Bowling P09


      17:00
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
      Pettersberg IP - konstgräs
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte U-Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:30

      Motala AIF FK (borta) Herrlaget


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna P06-4 U (hemma) P05/06


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna P06-10 U (hemma) P05/06


      17:00
  • 17Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 09:00

      sportlovscupen U-Dam


      18:00
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:00

      Sportlovscupen P-11


      19:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:15

      Örebro Syrianska IF (borta) Herrlaget


      19:00
  • 24Sön
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 12:00

      Träning P05/06


      14:00
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning hos Glanshammars IF F0507 F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Träning med 05 F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00