Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 2Mån
    v.49
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 21:00

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      23:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:45

      Föräldramöte P-10


      19:45
  • 5Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
      Pettersbergs IP - Konstgräs
      Anteckning: Konstgräset 18-19
  • 6Fre
    • 16:30

      Träningsmatch BK forward P-1213


      18:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Boinsikt kvartal 4 2019 F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Bowling och mat F-05


      19:00
    • 16:00

      IF Eker svart (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      IF Eker vit (hemma) P-08


      18:00
    • 18:00

      Teambuilding på Skölboslätt F-06/07


      00:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Teambuilding på Skölboslätt F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatcher mot ÖSK F-06/07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 9Mån
    v.50
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:10

      Garphyttans IF (hemma) Damlaget


      22:10
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 12Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 13Fre
    • 14:00

      Intresseanmälan för Fut5alucia F-06/07


      00:00
    • 15:00

      Fut5alucia F06 F-06/07


      23:55
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan för Fut5alucia F-06/07

    • 06:00

      Fut5alucia F05 fm F-06/07


      16:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:50

      Bingolotto V50 F-06/07


      17:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Fut5alucia F05 kväll F-06/07


      23:59
    • 16:00

      Lekebergs IF (hemma) P-08


      17:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan för Fut5alucia F-06/07


      19:00
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto V50 F-06/07


      17:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 12:00

      Fut5alucia F07 em F-06/07


      19:20
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 16Mån
    v.51
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Bemanning bingolotter P-1213


      21:00
  • 17Tis
    • 16:00

      Bemanning bingolotter P-1213


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
    • 20:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      21:00
  • 18Ons
    • 16:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      18:00
    • 18:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      20:00
    • 20:00

      Bingolotto P-11


      21:00
  • 19Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Bingolotto Ica Maxi P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 23Mån
    v.52
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
  • 27Fre
    • 08:00

      TBD (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Örebrocupenfutsal F-05

    • 09:50

      Bingolotto V52 F-08/09


      18:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Örebrocupenfutsal F-05

    • Heldag

      Örebro Cupen - Futsal F-08/09

    • 09:50

      Bingolotto V52 F-08/09


      18:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 30Mån
    v.1
    • Heldag

      Örebrocupenfutsal F-05

    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
  • 31Tis