Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Försäljning av bingolotto F-11/12


      17:00
    • 14:00

      Akropolis IF (borta) Herrlaget


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Försäljning av bingolotto F-11/12


      17:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 4Mån
    v.45
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotter P-1213


      17:00
    • 15:30

      Örebro SK Futsalklubb (borta) Damlaget


      17:30
    • 18:00

      Lagkväll P05/06


      23:00
      Idrottshuset 5:e våning
      Anteckning: Hej,

      Vi tänkte dra ihop en kväll för grabbarna i laget där de kan umgås och ha roligt tillsammans.
      Lördagen den 9 November uppe på 5e våningen i idrottshuset mellan 18-23 tänkte vi köra Fifa- turnering, Airhockey- turnering,
      dart- turnering och säkert något mer roligt som man kan komma på. Tänkte att grabbarna kan käka pizza och ha fri tillgång till chips och läsk.
      Vi lägger in detta som en aktivitet i kalendern på laget.se där man kan anmäla sig senast 6 November.
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotter P-1213


      17:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      16:00
    • 15:30

      Lagaktivitet F-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Säsongsavslutning U-Dam


      20:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:10

      Sköllersta/Skyllberg (hemma) Damlaget


      22:10
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 14Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 18Mån
    v.47
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
  • 19Tis
    • 00:00

      ÖLFF TEORIKVÄLL F-05


      23:00
    • 18:00

      Föräldrar möte P05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 21Tor
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 10:15

      Träning P-08


      12:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 13:15

      Örebro SK Söder (borta) Damlaget


      15:15
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      SPELARMÖTE F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 16:00

      Karlslunds IF 1 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Karlslunds IF 2 (hemma) P-08


      18:00