Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-13


      20:00
    • 19:00

      IFK Kumla Vit/Yxhults IK (borta) F16


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Match med 05 F-06/07


      12:30
    • 11:00

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) F16


      13:00
    • 11:00

      BK Forward Gul (borta) U15 Herr


      13:00
    • 11:00

      Garphyttans IF Röd (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 16:30

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 6Sön
    • 09:45

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) U19 Dam


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Fjugesta IF 1 (borta) U15 Herr


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 20:00

      Karlslunds IF HFK 1 (borta) U15 Herr


      22:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U19 Dam


      20:00
      Pettersberg konstgräs
      Anteckning: Vi tränar på konstgräset. kom ca 15 minuter innan start så att du är klar när vi börjar
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 11Fre
    • 16:00

      Ölff läger F16


      00:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Ölff läger F16

    • 08:00

      Nordahl Cup F-06/07


      18:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup F-08/09


      15:00
    • 08:40

      BK Forward Gul (hemma) U15 Herr


      09:40
    • 10:40

      IFK Hallsberg FK (hemma) U15 Herr


      11:40
    • 13:30

      bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:20

      Syrianska IF Västerås (borta) U15 Herr


      16:20
  • 13Sön
    • 00:00

      Ölff läger F16


      19:00
    • 07:00

      Nordahl Cup F-06/07


      16:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup sönd F-08/09


      13:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07

    • 06:00

      Mc Donalds cup F16


      00:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 15:00

      JDM U19 Dam


      17:00
    • 15:00

      ÖSK Söder (borta) Damlaget


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07


      19:00
    • 00:00

      Mc Donalds cup F16


      19:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Avslutning P-10


      19:30
    • 16:00

      Umeå FC (borta) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • Heldag

      Fyrverkericupen F16

    • 17:00

      Träning U15 Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 19:15

      Säsongsavslutning P09


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Fyrverkericupen F16

    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Fyrverkericupen F16


      21:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
    • 14:30

      Bollkalle P09


      19:00
    • 15:00

      Bodens BK FF (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor