Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-1213


      20:00
    • 19:00

      IFK Kumla Vit/Yxhults IK (borta) F-05


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 11:00

      BK Forward Gul (borta) P05/06


      13:00
    • 11:00

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Match med 05 F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Garphyttans IF Röd (borta) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 16:30

      Adolfsbergs IK 1 (hemma) F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
  • 6Sön
    • 09:45

      Träning P-08


      12:00
    • 11:00

      Bingolottobemanning P-08


      17:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) U-Dam


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Fjugesta IF 1 (borta) P05/06


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 20:00

      Karlslunds IF HFK 1 (borta) P05/06


      22:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
      Pettersberg
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      Ölff läger F-05

    • 08:00

      Nordahl Cup F-06/07


      18:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup F-08/09


      15:00
    • 08:40

      BK Forward Gul (hemma) P05/06


      09:40
    • 10:40

      IFK Hallsberg FK (hemma) P05/06


      11:40
    • 13:30

      bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FF (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 15:20

      Syrianska IF Västerås (borta) P05/06


      16:20
  • 13Sön
    • 00:00

      Ölff läger F-05


      19:00
    • 07:00

      Nordahl Cup F-06/07


      16:00
    • 08:00

      Thomas Nordahl Cup sönd F-08/09


      13:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07

    • 06:00

      Mc Donalds cup F-05


      00:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 15:00

      ÖSK Söder (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      JDM U-Dam


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Rekarne Girls Cup 2019 F-06/07


      19:00
    • 00:00

      Mc Donalds cup F-05


      19:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Avslutning P-10


      19:30
    • 16:00

      Umeå FC (borta) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 25Fre
    • Heldag

      Fyrverkericupen F-05

    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 19:15

      Säsongsavslutning P09


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Fyrverkericupen F-05

    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Fyrverkericupen F-05


      21:00
    • 10:00

      Träning P-1213


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      14:00
    • 11:45

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      17:00
    • 14:30

      Bollkalle P09


      19:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Bodens BK FF (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor