Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 08:00

      Rynninge IK (hemma) F-08/09


      12:00
    • 15:00

      Oden cup F-03/04


      23:00
  • 5Lör
    • 08:00

      Rynninge IK P11 (hemma) P-11


      19:00
    • 10:00

      Bingolotto ICA Maxi F-08/09


      18:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 15:25

      Örebro SK Söder (borta) Damlaget


      16:25
  • 6Sön
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      Bingolotto ICA Maxi F-08/09


      18:00
    • 11:00

      Odencupen F-05


      22:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 14Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning Damlaget


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
      Pettersberg IP (Konstgräs)
      Anteckning: Utomhus på kostgräset
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlaget


      20:30
    • 19:30

      Ledare inför vår och sommar F-06/07


      22:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Ladies Nightcup Damlaget

    • 00:00

      Ladies Night Cup U-Dam


      23:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 16:15

      Laxå IF 1 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:45

      Träning F-06/07


      19:00
  • 20Sön
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 11:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
  • 21Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning Damlaget


      18:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-05


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 14:30

      Göransson Cup 25-27jan F-06/07


      00:00
    • 19:00

      Enskede IK Söderort 2 (hemma) F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Jarlabergs IF 2 Svart (borta) F-06/07


      20:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Göransson Cup 25-27jan F-06/07

    • 09:00

      Degerforscupen 2019 - Lag Vit P-08


      18:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:15

      Degerforscupen 2019 - Lag Blå P-08


      18:00
    • 09:40

      Adolfsbergs IK Svart (borta) P-08


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Belebarkarby Grön (borta) P-08


      10:20
    • 11:00

      Degerfors IF Ungdom Vit (hemma) P-08


      11:20
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:20

      Norrstrands IF Blå (hemma) P-08


      11:40
    • 11:20

      Alsike IF (borta) F-06/07


      12:20
    • 11:20

      Sandvikens IF II (hemma) F-06/07


      12:20
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:20

      Karlstad BK Blå (borta) P-08


      12:40
    • 12:40

      Karlslund Röd (borta) P-08


      13:00
    • 18:05

      Upsala IF Vit (hemma) F-06/07


      19:00
    • 19:45

      Sandvikens IF I (borta) F-06/07


      20:45
  • 27Sön
    • 00:00

      Göransson Cup 25-27jan F-06/07


      20:00
    • 08:00

      Träning P-1213


      09:00
    • 08:45

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      19:30
    • 21:00

      Träning U-Dam


      22:00
  • 31Tor