Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 08:05

      Skaracupen P-07


      00:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 00:00

      Skaracupen P-07


      19:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 12:00

      GAIS (hemma) U-Herr


      14:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) Damlaget


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 09:00

      Forwardcupen F-05


      00:00
    • 10:00

      Fjugesta IF (borta) P05/06


      11:00
    • 12:00

      Forwardcupen F-03/04


      00:00
    • 14:00

      Vadstena GIF (borta) P05/06


      15:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Forwardcupen F-05

    • Heldag

      Forwardcupen F-03/04

    • Heldag

      Transtenscupen P-08

      Hallsberg, Transtensskolan
      Anteckning: Rynninge blå:
      Samling 7:55, Hallsberg
      8:40 Fjugesta IF - Rynninge blå, plan 5
      10:40 Mariestad BK - Rynninge blå, plan 6
      12:40 Västerås IK svart - Rynninge blå, plan 7
      14:40 Rynninge blå - Östra Almby FK, plan 7
      17:20 Rynninge blå - Karlslund IF röd, plan 5

      Rynninge vit:
      Samling 7:15, Hallsberg
      8:00 Glanshammars IF 1 - Rynninge vit, plan 8
      10:00 Rynninge vit - Karlslunds IF blå, plan 6
      12:00 Hovsta IF - Rynninge vit, plan 6
      16:40 Rynninge vit - Barkarö SK, plan 6
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Östansbo IS (borta) P05/06


      11:00
    • 13:00

      BK Forward (hemma) Herrlaget


      19:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) P05/06


      16:00
    • 16:00

      Qviding FIF (borta) Damlaget


      18:00
    • 19:00

      KaaPo KaaPo P05 (hemma) P05/06


      20:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Forwardcupen F-05


      19:00
    • 00:00

      Forwardcupen F-03/04


      19:00
    • 07:45

      Kallelese aktivitet till Transtenscupen 2018 F-06/07


      20:30
    • 08:00

      Transtenscupen P-07


      18:00
    • 09:00

      Råda BK Vit (hemma) F-06/07


      10:00
    • 11:40

      Huddinge IF (borta) F-06/07


      12:40
    • 13:00

      IK Sturehov (borta) U-Dam


      15:00
    • 13:00

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      14:00
    • 13:40

      IFK Hallsberg F05-06 (hemma) F-06/07


      14:40
    • 15:00

      Barkarö SK (borta) F-06/07


      16:00
    • 16:30

      Träning P05/06


      18:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 07:00

      Kallelese aktivitet till SAIF Cupen 2018 F-06/07


      19:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 09:45

      Bele Barkarby FF (borta) F-06/07


      10:45
    • 10:00

      Träning U-Herr


      12:00
    • 11:15

      Sunnersta AIF Svart (borta) F-06/07


      12:15
    • 13:00

      Norrby SK (hemma) U-Dam


      15:00
    • 13:00

      Norrby SK (hemma) Damlaget


      14:00
    • 13:00

      Bollksllar P-07


      16:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 14:15

      Älvsjö AIK blå 3 (hemma) F-06/07


      15:15
    • 16:30

      Älvsjö AIK blå 1 (borta) F-06/07


      17:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 12:00

      Athletic FC Eskilstuna (hemma) U-Herr


      14:00
    • 15:00

      Skövde KIK (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Bollkalle F-08/09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
    • 16:30

      Barkarö SK F15 (borta) F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Nora BK (borta) P05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd (hemma) P05/06


      20:30
    • 18:30

      BK Forward (hemma) U-Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Adolfsbergs IK 2 (borta) F-05


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel P-10


      14:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      IFK Lindesberg 1 (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Örebro SK FK Vit 3 (borta) P-07


      12:00
    • 11:15

      Skyllbergs IK (hemma) P-07


      13:15
    • 11:15

      IK Sturehov Röd (hemma) F-06/07


      13:15
    • 13:00

      Ämterviks FF (borta) Damlaget


      15:00
    • 15:00

      Lidköpings FK (borta) U-Herr


      17:00
  • 26Sön
    • 09:20

      Hjälpa 08/09 F-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning P05/06


      12:00
    • 10:00

      Adolfsbergs IK 2 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      HOIF/SMÅ 2 (borta) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Olika lag (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK 1 (borta) U-Herr


      13:00
    • 11:15

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) F-08/09


      13:15
    • 11:15

      HOIF/SMÅ 2 (hemma) F-08/09


      13:15
    • 14:15

      Örebro SK FK Svart 2 (borta) P-07


      16:15
    • 15:30

      Adolfsbergs IK Vit (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Syrianska FC (borta) Herrlaget


      18:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Frövi IK (hemma) F-06/07


      20:30
    • 18:30

      KB Karlskoga FF (U21) (hemma) Herrlaget


      20:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      KB Karlskoga FF (hemma) U-Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:40

      Romfartuna GIF (borta) U-Dam


      20:40
    • 19:00

      Romfartuna GIF (borta) Damlaget


      20:00
  • 28Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK (hemma) P05/06


      20:30
    • 19:00

      Adolfsbergs IK F04/05 (hemma) F-03/04


      21:00
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Karlslunds IF HFK Röd (borta) P05/06


      20:00
    • 18:00

      Örebro SK FK (hemma) U-Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlaget


      19:30
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) F-05


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Bolltjejer F-03/04


      20:30
    • 18:15

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damlaget


      20:15