Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 00:00

      Boys Invitational Cup Stockholm P05/06


      16:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 11:30

      Triangelns IK (borta) P-07


      13:00
    • 16:00

      Träning Damlaget


      17:00
  • 2Mån
    v.14
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) U-Herr


      16:00
    • 15:15

      KIF Örebro DFF F 19 (hemma) Damlaget


      17:00
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch F-05


      13:00
    • 10:00

      Träning Damlaget


      15:59
    • 10:15

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) U-Dam


      11:15
    • 16:00

      Arameisk-Syrianska IF (borta) Herrlaget


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-03/04


      19:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      ÖSK Svart (hemma) P05/06


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Små IF/hoif F-03/04


      14:00
    • 14:00

      Träning U-Herr


      15:30
    • 16:00

      Träning Damlaget


      17:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      KIF (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:15

      Adolfsbergs IK (hemma) U-Dam


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Garpyttans IF F-06/07


      12:00
    • 12:00

      Garphyttans IF (hemma) F-08/09


      13:00
    • 14:30

      Bollkallar P05/06


      17:00
    • 15:00

      FC Linköping City (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Latorps IF (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Skyllbergs IK (hemma) P05/06


      12:00
    • 13:00

      Träning F-08/09


      14:00
    • 14:40

      Bolltjejer F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
      Rynninge, Kasernvägen
      Anteckning: Första uteträningen på gräs.
      Vi kommer att hålla till på gräsplanen som ligger längst ner på Kasernvägen där Anders bor.
      Ta med vattenflaska, och fotbollskläder efter väder.
      Välkomna!
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Lagfotografering 2018 U-Herr


      19:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 06:15

      Triangelns IK (hemma) F-06/07


      16:00
    • 08:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F-06/07


      09:00
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning F-08/09


      10:00
    • 09:40

      Barkarö SK (hemma) F-06/07


      10:40
    • 10:00

      Träning Damlaget


      11:30
    • 10:15

      Degerfors IF (hemma) U-Dam


      11:15
    • 11:00

      Bingolotter Ica maxi P05/06


      00:00
    • 13:00

      Forsby FF (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 14:00

      Assyriska FF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 00:00

      Bingolotter Ica maxi P05/06


      17:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Pålsboda GOIF (hemma) P05/06


      12:00
    • 15:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      GAIS (borta) U-Herr


      17:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) U-Dam


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning P09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:04

      Västerås SK FK (borta) Herrlaget


      21:04
  • 28Lör
    • 08:00

      ÖSK (hemma) F-08/09


      14:30
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:15

      Frövi IK (hemma) F-06/07


      12:15
    • 10:30

      Råda BK Grön (borta) P05/06


      11:10
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 12:00

      FBK Karlstad (hemma) U-Herr


      14:00
    • 13:00

      Bollflickor F-05


      16:00
    • 15:00

      Qviding FIF (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:30

      Värnamo Södra FF (hemma) P05/06


      16:10
    • 18:50

      Karlskoga SK (hemma) P05/06


      19:30
  • 29Sön
    • 08:30

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF J1 (hemma) U-Herr


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-03/04


      18:00
    • 18:00

      IFK Västerås FK (U21) (borta) Herrlaget


      20:00
  • 30Mån
    v.18