Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 16:45

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Nyköpings BIS Röd (hemma) P05/06


      19:30
    • 22:00

      Lundby IF Grön (hemma) P05/06


      23:00
  • 3Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:15

      BK Forward (U19) (borta) U-Herr


      12:15
    • 11:00

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      13:30
    • 11:30

      IFK Kristinehamn (borta) P05/06


      12:30
    • 15:30

      KB Karlskoga Blå (borta) P05/06


      16:30
  • 4Sön
    • 08:30

      Rynninge Ik (hemma) F-10


      12:00
    • 09:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      IFK Kumla (U17) (hemma) U-Herr


      12:00
    • 10:40

      IFK Kumla (borta) P05/06


      11:40
    • 14:10

      Lillån FK (hemma) P05/06


      15:10
    • 14:15

      DFK Värmbol (hemma) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (borta) U-Dam


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-03


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-03/04


      19:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Föräldramöte P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 06:45

      Futsal cup F-05


      18:00
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:15

      ÖSK F-02 (hemma) U-Dam


      12:15
    • 14:00

      Motala AIF FK (hemma) Herrlaget


      16:00
    • 16:00

      Mariebergs IK (hemma) F-08/09


      17:30
    • 16:00

      Athletic FC Eskilstuna (U17) (hemma) U-Herr


      18:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Hovsta IF (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Adolfsberg 9 manna på konstgräs. F-06/07


      14:00
    • 16:15

      Nora BK (hemma) Damlaget


      18:00
    • 18:15

      Athletic FC Eskilstuna (U19) (borta) U-Herr


      20:15
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Ledarmöte F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Västerås BK 30 (borta) Damlaget


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      OP-Skolan
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      BK Sport Eskilstuna (borta) P05/06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:15

      IFK Lindesberg (hemma) U-Dam


      11:15
    • 11:00

      Bingolotto v11 P-11


      14:00
    • 13:00

      Motala AIF FK (U17) (borta) U-Herr


      15:00
    • 14:00

      Bingolotto v11 P-11


      17:00
  • 18Sön
    • 09:00

      BK EttFyra (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Bingolotto v11 P-11


      14:00
    • 12:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) U-Dam


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch med U-laget F-03/04


      14:00
    • 14:00

      Bingolotto v11 P-11


      17:00
    • 14:15

      Ämterviks FF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 17:00

      Träningsmatch 7-manna mot Sturehov F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Lagaktivitet F-05


      19:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:45

      ÖLFF Gruppsamordningsmöte F-06/07


      20:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Mål 2018 U-Herr


      19:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Pizzakväll med fotbollslaget P-07


      21:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 24Lör
    • 07:00

      IK Franke cup F-05


      20:00
    • 07:45

      Rynninge IK F-06/07 Blå (hemma) F-06/07


      16:00
    • 09:45

      Bk30 (hemma) F-06/07


      10:45
    • 10:15

      Skyllbergs IK (hemma) U-Dam


      11:15
    • 11:15

      BKV Norrtälje (borta) F-06/07


      12:15
    • 13:30

      Adolfsbergs IK F07 (hemma) F-06/07


      14:30
    • 14:30

      FK Bosna (borta) Herrlaget


      16:30
    • 16:45

      Syrianska FC (U17) (hemma) U-Herr


      18:45
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      Fjugesta IF (hemma) P-07


      19:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 14:00

      Vasalunds IF (U19) (hemma) U-Herr


      16:00
    • 16:00

      Mariestads BOIS FF (borta) Damlaget


      17:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 16:00

      Helsingborg IF (hemma) P05/06


      16:40
    • 16:00

      Boys Invitational Cup Stockholm P05/06


      00:00
    • 18:30

      AIK P06 A (borta) P05/06


      19:10
  • 31Lör
    • Heldag

      Boys Invitational Cup Stockholm P05/06

    • 09:30

      Rågsveds IF (hemma) P05/06


      09:10
    • 10:00

      Träning U-Herr


      12:00