Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 13:30

      Vivalla SK (borta) P-08


      14:30
  • 2Sön
    • 08:30

      Träning P-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 12:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 17:10

      IK Sturehov (hemma) U-Herr


      18:10
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:30

      Garderob Vintergalan F-10


      23:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
      Norrbyhallen Örebro
      Samlingsinformation: Norrbyhallen
      Samlingstid: 09:45
      Anteckning: Godmorgon, idag(8dec) tränar vi i Norrbyhallen. Samling 09:45, slut 11:00
      Konstgräset inte spelbart
      Mvh Håkan
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 12:00

      Träning P09


      13:00
    • 14:10

      Latorps IF (borta) U-Herr


      15:00
    • 16:15

      Karlslunds IF HFK (hemma) P-08


      17:00
  • 9Sön
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 12:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:30

      Julbord och show med ABBA mm F-10


      23:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto Försäljning ICA Maxi P05/06


      00:00
    • 12:00

      Träning P09


      13:00
    • 16:10

      Lillån FK (hemma) U-Herr


      17:00
    • 17:00

      IFK Kumla (hemma) F-08/09


      18:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Bingolotto Försäljning ICA Maxi P05/06


      17:00
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 12:45

      Träning F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:10

      Örebro SK Söder (hemma) Damlaget


      16:10
    • 16:00

      Träningsmatch med Forward P-08


      18:00
  • 17Mån
    v.51
    • 16:00

      Bingolotto ICA Maxi P-11


      18:00
    • 17:30

      Styrelsemöte Rynninge IK


      19:30
    • 18:00

      Bingolotto Ica Maxi P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:45

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      20:15
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:50

      Bingolotto V51 F-06/07


      21:10
    • 13:10

      FC Päronbollen (borta) U-Herr


      14:00
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 23Sön
    • 09:50

      Bingolotto V51 F-06/07


      16:00
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • Heldag

      Örebrocupen i Futsal F-03/04

    • Heldag

      Örebrocupen futsal P-08

  • 28Fre
    • 08:00

      Örebrocupen inomhus P-07


      18:00
    • 08:00

      Örebrocupen F-05


      19:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:00

      Bingolotto Ica maxi P-07


      21:00
  • 30Sön
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      Träning P-07


      21:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
  • 31Mån
    v.1