Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 13:30

      TräningsMatch Futsal U-Herr


      14:30
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Träning F-05

    • 16:30

      Träning U-Herr


      18:30
  • 6Lör
    • 07:00

      Norlanderscup p-06 P-07


      15:00
    • 08:30

      Arentoro/Helås fk (hemma) P05/06


      09:30
    • 09:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P05/06


      10:00
    • 09:30

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P05/06


      10:30
    • 12:00

      Oden cup F-03


      21:00
    • 12:45

      HOIF (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:45

      Råda BK Vit (hemma) P05/06


      16:45
    • 16:30

      IK Oddevold Vit (hemma) P05/06


      17:30
    • 17:30

      Gerdskens BK Svart (borta) P05/06


      18:30
    • 18:05

      IF Eker Örebro (borta) Damlaget


      19:00
    • 19:30

      IFK Trollhättan Vit (hemma) P05/06


      19:45
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P09


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:15

      IFK Kumla Vit (borta) P-06/07


      20:15
    • 18:15

      IFK Kumla Vit - Rynninge IK P06/07 P-06/07


      19:15
  • 13Lör
    • 00:00

      AIF-CUPEN Herrlaget


      00:00
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Jarlabergs IF (borta) P05/06


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:00

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      12:30
    • 13:00

      Skiljebo SK 1 (hemma) P05/06


      14:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Fanna/Håbo (hemma) P05/06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
      Norrbyhallen
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (borta) P05/06


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 12:30

      Huddinge IF (hemma) P05/06


      13:30
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (borta) P05/06


      16:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 16:30

      Lillån FK (hemma) P05/06


      17:30
    • 19:00

      Ledarmöte F-06/07


      21:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Informationsmöte F-03


      18:30
    • 17:45

      Informationsmöte F-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06/07


      20:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Ladies Night cup U-Dam

    • 08:00

      Ladies Night Cup Damlaget


      23:00
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Tränings match P13 P05/06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Örebro SK Fotboll (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA-Maxi F-06/07


      17:00
    • 12:00

      Träning U-Herr


      14:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P05/06


      18:00
    • 18:00

      BK Forward Trängen Gul (hemma) P-06/07


      20:00
  • 28Sön
    • 08:00

      IF Eker Örebro (hemma) P05/06


      09:00
    • 08:00

      ICA Allé cup F-05


      19:00
    • 08:30

      Skyllbergs IK (borta) P05/06


      09:30
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Bråtens IK (borta) P05/06


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      BK Forward Gul (hemma) P05/06


      10:45
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:45

      Örebro Syrianska IF (hemma) P05/06


      11:45
    • 10:50

      Bingolotto ICA-Maxi F-06/07


      17:00
    • 11:30

      Hammarö Fotboll (borta) P05/06


      12:30
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Inventering Damlaget


      23:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00