Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:30

      Träning P-05


      19:00
    • 16:50

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:00

      Träning A-pojk


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:50
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:50
    • 18:00

      Träning FP-06


      19:00
    • 19:30

      Kållered IK (hemma) J-20


      22:00
  • 2Lör
    • 09:00

      GP pucken FP-06


      19:00
    • 10:00

      GP-Pucken (Slutspel) P-08


      18:30
    • 17:00

      Hisingens IK (borta) P-05


      19:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Lunchanmälan FP-09

    • 08:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 08:40

      GP-Pucken FP-07


      20:00
    • 09:00

      Slutspel GP-pucken FP-09


      17:00
    • 10:10

      Träning P-08


      11:20
    • 10:20

      Träning P-10


      11:20
    • 11:30

      Hovås HC (hemma) A-pojk


      13:30
    • 14:00

      Allmänhetens åkning P-10


      15:45
    • 17:00

      Uddevalla HC (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 4Mån
    v.6
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:25

      Träning A-pojk


      19:40
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 5Tis
    • 00:00

      Hisinings IK (borta) J-20


      00:00
    • 18:30

      Stenungsund HF (hemma) FP-06


      20:30
  • 6Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 18:10

      Träning FP-06


      20:20
    • 19:30

      Härryda HC (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 7Tor
    • 18:00

      *FYSPASS* läs infon FP-06


      20:00
    • 18:00

      Föreläsning med Johan Örtendahl P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
  • 8Fre
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 18:30

      Lerums BK 2 (hemma) A-pojk


      20:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 9Lör
    • 00:00

      Lerums BK (borta) A-pojk


      02:00
    • 12:00

      Match KIK & UBR P-08


      14:15
    • 14:00

      Partille (hemma) J-20


      16:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:30
    • 17:00

      Träning FP-06


      19:20
  • 10Sön
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 08:00

      Open ice P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 10:20

      Stenungsunds HF (hemma) P-10


      15:50
    • 17:00

      Lysekils HK Viking (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 11Mån
    v.7
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
      Tjörns ishall
    • 17:25

      Träning A-pojk


      19:40
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
  • 12Tis
    • 09:00

      Träning FP-06


      10:50
    • 09:00

      Träning P-05


      10:50
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 17:00

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:30

      Träning P-05


      20:00
    • 17:50

      Träning A-pojk


      19:50
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 13Ons
    • 09:00

      Träning P-05


      10:50
    • 09:00

      Träning FP-06


      10:50
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      20:30
    • 18:10

      Träning FP-06


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 14Tor
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
  • 15Fre
    • 09:00

      Träning P-05


      10:50
    • 09:00

      Träning FP-06


      10:50
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-06


      20:50
    • 18:30

      Träning P-08


      19:40
    • 18:40

      Träning FP-07


      19:40
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 16Lör
    • 14:00

      Träning J-20


      15:00
    • 15:00

      Allmänhetens åkning P-10


      16:45
  • 17Sön
    • 08:00

      Open ice P-10


      09:00
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 10:10

      Träning P-08


      11:40
    • 10:20

      Träning FP-07


      11:40
    • 11:40

      Träning FP-09


      12:50
    • 11:45

      Träning A-pojk


      13:50
    • 11:50

      Träning P-10


      12:50
    • 14:00

      Allmänhetens åkning P-10


      15:45
    • 17:00

      Lerums BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 18Mån
    v.8
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:25

      Träning A-pojk


      19:40
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning FP-06


      18:50
    • 19:30

      Vänersborgs HC (borta) J-20


      22:00
    • 19:45

      Träning A-pojk


      21:50
  • 20Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:10

      Träning FP-06


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 21Tor
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 19:00

      Kållered IK (borta) J-20


      21:00
  • 22Fre
    • 17:20

      Träning FP-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-06


      19:40
    • 17:30

      Träning P-05


      19:40
    • 18:30

      Träning A-pojk


      20:50
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 23Lör
    • 00:00

      Hanhals IF (borta) P-05


      02:00
    • 10:30

      Stenungsunds Hockeyskola (hemma) Hockeyskolan


      11:50
    • 12:00

      Lions HC Strömstad (borta) A-pojk


      14:00
    • 13:20

      Träning FP-09


      14:50
    • 13:30

      Träning P-10


      14:50
    • 16:00

      Match Lysekil & Stenungsund P-08


      20:00
  • 24Sön
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 08:00

      Open ice P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 10:10

      Träning FP-09


      11:20
    • 10:20

      Träning P-10


      11:20
    • 11:20

      Träning P-08


      12:20
    • 12:30

      Bäcken HC (hemma) FP-06


      14:30
    • 13:00

      Lysekils HK Viking (borta) FP-07


      15:00
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 19:00

      Kungälvs IK 2 (borta) A-pojk


      21:00
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
    • 19:30

      Lions (borta) J-20


      22:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 28Tor
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30