Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Rönnängs IK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 09:00

      Bohuslän dal träff FP-06


      16:00
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:30
    • 17:30

      Träning Team 07


      18:30
    • 17:40

      Träning P-08


      19:40
    • 17:50

      Träning FP-09


      19:40
    • 19:45

      Träning A-pojk


      21:50
    • 19:50

      Träning J-20


      20:50
  • 2Lör
    • 09:00

      BDU samling för 05or A-pojk


      16:00
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      13:50
    • 14:00

      Träning J-20


      14:50
    • 15:00

      Allmänhetens åkning P-10


      16:45
    • 16:45

      Match lions A-pojk


      19:00
    • 17:00

      Varberg HK (hemma) Team 07


      19:00
    • 17:20

      Träning FP-06


      19:50
    • 17:30

      Träning FP-06


      19:40
  • 3Sön
    • 07:45

      Träning FP-09


      09:20
    • 09:30

      Träning Hockeyskolan


      10:30
    • 10:00

      Domarutbildnng FP-06


      13:50
    • 10:40

      Träning P-10


      11:40
    • 11:50

      Träning J-20


      12:50
    • 12:30

      Munkedals BK (borta) FP-11


      17:30
    • 13:10

      Träning P-08


      14:50
    • 13:10

      Träning FP-09


      14:50
    • 13:45

      Träning A-pojk


      15:50
    • 17:00

      Munkedals BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 16:20

      Open Ice FP-11


      17:20
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:20

      Träning A-pojk


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:20
    • 19:30

      Sörhaga/Alingsås HK (hemma) FP-06


      21:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 9Lör
    • 14:00

      Partille HK (hemma) J-20


      16:00
    • 14:00

      Poolspel - Helplan FP-09


      17:30
    • 15:00

      Lions HC Strömstad (borta) FP-09


      17:00
    • 16:30

      Uddevalla Blue Rocks IS (borta) FP-09


      18:30
    • 17:00

      Lerums BK (hemma) A-pojk


      19:00
    • 18:00

      Härryda HC (borta) Team 07


      20:00
  • 10Sön
    • 07:45

      Träning FP-09


      09:20
    • 07:50

      Träning P-08


      09:20
    • 09:30

      Träning Hockeyskolan


      10:30
    • 10:00

      Frölunda HC Vit (borta) Team 07


      12:00
    • 10:40

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Kungälv IK (borta) P-10


      14:00
    • 12:10

      Träning J-20


      13:20
    • 13:30

      Trollhättans HC (hemma) P-08


      14:30
    • 17:00

      Lerums BK 2 (hemma) A-pojk


      19:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 16:20

      Open Ice FP-11


      17:20
    • 19:30

      Uddevalla HC (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning FP-11


      17:50
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:50

      Träning A-pojk


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      19:15
    • 19:30

      Kungsbacka HC (hemma) J-20


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 12:00

      Bäcken HC (borta) J-20


      14:00
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      13:50
    • 13:10

      Träning P-08


      14:50
    • 13:15

      Poolspel - Helplan FP-09


      16:30
    • 13:50

      Lions HC (borta) P-10


      17:00
    • 14:30

      Lysekils HK Viking (hemma) FP-09


      16:30
    • 15:30

      Lions HC Strömstad (hemma) FP-09


      17:30
    • 17:00

      Lysekils HK Viking (hemma) Team 07


      19:00
    • 17:00

      Partille HK Vit (borta) FP-06


      19:00
    • 17:30

      Kållered SK (borta) A-pojk


      19:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 16:20

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-08


      17:20
    • 16:20

      Open Ice P-10


      17:20
    • 16:20

      Open Ice FP-11


      17:20
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning FP-11


      17:50
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:20

      Träning FP-09


      19:20
    • 17:20

      Träning P-08


      19:20
    • 19:30

      Match Rönnängs IK-Bäcken A-pojk


      21:50
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 07:30

      GP - pucken Team 07


      20:00
      Tjörns ishall
    • 08:00

      Gruppspel GP-Pucken FP-09


      20:00
    • 18:20

      Träning A-pojk


      19:50
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 15:00

      OPEN ICE FP-06


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-08


      17:20
    • 15:00

      OPEN ICE FP-09


      17:20
    • 15:00

      Open Ice P-10


      17:20
    • 16:20

      Open Ice FP-11


      17:20
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning FP-11


      17:50
    • 17:00

      Träning P-10


      17:50
    • 17:10

      Träning FP-09


      18:50
    • 17:10

      Träning P-08


      18:50
    • 17:45

      Träning Team 07


      19:50
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:50
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:20
    • 17:20

      Träning P-08


      18:20
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 18:30

      Träning J-20


      19:20
    • 19:30

      Stenungsund HF (hemma) Team 07


      21:30
    • 19:45

      Träning A-pojk


      21:50
  • 30Lör
    • 09:20

      Träning FP-09


      11:20
    • 09:20

      Träning P-08


      11:20
    • 11:30

      IF Mölndal Hockey Vit (hemma) FP-06


      13:30
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 13:00

      Träning FP-11


      13:50
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 14:00

      Hisingens IK (borta) J-20


      16:00
    • 14:30

      Träning RIK Tjejer


      18:50