Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ransta IK

Följ

Ransta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Ransta IK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      IK Oden P08 (borta) P-09/05


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F08 Blå (hemma) F-08


      12:00
    • 15:00

      Västerfärnebo AIK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 2Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Barkarö SK F08/09 (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Poolspel p11 P-10/11


      15:00
    • 15:00

      Bosnisk SK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Grällsta IF P07 (hemma) P-09/05


      18:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning P-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09/05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09/05


      19:45
      Mullevi IP
      Samlingsinformation: Mullevi
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Match mot Skiljebo
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 13:00

      Träningsmatch P10 7 manna P-10/11


      14:30
    • 14:30

      Träningsmatch P11 P-10/11


      15:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Västanfors IF FK F09 (hemma) F-08


      12:00
    • 15:00

      Tillberga IK Fotboll (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 16Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Poolspel P10 P-10/11


      12:30
    • 11:00

      Götlunda IF Pf0708 (borta) P-09/05


      13:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel p11 P-10/11


      15:00
    • 14:45

      Skiljebo SK F09 Svart (borta) F-08


      16:45
    • 15:00

      Surahammar FK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 23Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:30

      Västerås SK FK P08 Röd (borta) P-09/05


      11:30
    • 10:00

      Skiljebo SK F09 Gul (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Avslutningscup P-10/11


      15:00
    • 15:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 30Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15